M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. Pirion of Pireon. Circa 1920. Boerderij met zandpad en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Clemens Briels. Nr. 55/500. Kleurrijke fantasie voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
F.F. Vingerhoed. 20e Eeuw. Stadsgezicht Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Clara de Jong, 1991. 1928 - 2002. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 49 x B 55 cm. In goede staat.
Clara de Jong, 1998. 1928 - 2005. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1975. 1922 - 2010. Nr. 3 van 21. Vrouwen met paard en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Gotisch kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
A. Mortier. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
W.J. v.d. Berghe. 1823 - 1901. Herten bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24,5 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd, rechts bovenin. 1937. Art Deco dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijke restsignatuur. Circa 1900. Vrouw met koffiemolen en kat in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 22 cm. In goede staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
L. Citroen. Stilleven met fruit, karaf en chinoiserie. Olieverf op linnen. Scheur in linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
Monogram H.R. Circa 1900. Wintergezicht met paardenspan in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. de Vos. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm.In goede staat.
Twee werken van Paul Pennisi. 1930 - 2018. Berglandschappen met huizen. (1) Primo Freddo. (2) Povere Case. Olieverf op board. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.