Twee-delige Chinees porseleinen vaas met losse voet + dubbele bodemring. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. (1) Familie Rose krekeldoos. (2) Familie Rose dekseldoos, haarlijn. (3) Drie capucijne kopjes, waarvan één beschadigd. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor. Eén bodemmerk. Haarlijnen + gelijmd. In matig/redelijke staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,5 - 4,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met rode vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijger/bergen/zee/landschap decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met mandarijn decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met krijger in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen vazen met bronzen montuur. 19e Eeuw. Eén vaas rand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén 18e eeuws Chinees bord, gelijmd. En zeven kopjes/schotels, Kantonees, goud/floraal/figuren et cetera. Enkele minimale chips + haarlijnen. Afmeti...
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor + signatuur. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.