Chinees snijstuk van rood jade (?). Geisha met paradijsvogel en bloemen. Afmeting: 12,3 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zeven delen divers Chinees porselein. Onder andere; prunus vaas, twee Kantonese potten, Familie Rose dekseldoos (ruiter op foo-hond), kom (floraal), capucijne kopje, Cheng Lung schotel. Afmeting: 6 - ...
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kopjes. Twee oorkopjes één chip. Eén kopje goed. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees zwaard, gemaakt van diverse Chinese muntgeld stukken. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees/Kantonees porselein met figuren/floraal/insecten decor. Bestaande uit: Theekan, chip tuit. En twee kopjes + één schotel, één haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In redelijk/g...
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...
Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur en zes tekens bodemrand. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen vazen. Plus een bronzen Indische olifant op wielen. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x B 22,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Chine de commande olie/azijn houder met floraal goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit; Octagonale vaas, goed, één kopje goed, een kopje haarlijnen + chips, een kopje gelijmd, twee schotels, chips. Afmeting: 6,5 - 16 cm. In rede...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor/haan decor. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met foo-dogs en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 8 x 9 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné dekselvazen met bamboe/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen cloisonné wierookbrander met foo-hond. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen chocolade-kan met figuren/bloemen/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen bloempotten. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén 18e eeuws Chinees bord, gelijmd. En zeven kopjes/schotels, Kantonees, goud/floraal/figuren et cetera. Enkele minimale chips + haarlijnen. Afmeti...
Groot Chinees snijstuk van jade. Vissen + draken. Afmeting: 16 x 23 x 1,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese/Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese + Japanse kom. (1) Queng Lung, floraal decor, lichte randschade. (2) Japanse drakenkom met feniksen en karaktertekens, goed. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Lot Chinees porselein (8x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één schotel, dekselkom, kom, bordje melk/bloed, vaas, deksel. Haarlijnen of beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 16 cm. In re...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie Chinees Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/goud decor. Gecontourneerde omranding. Alle kopjes gelijmd, schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. 1x Pijpvaas + 1x Balustervaas. Restauratie. Afmeting: H 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Satsuma vaas met krijger/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Chip bovenrand. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in bergen/bamboe decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/karakterteken decor. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.