Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee bijzettafels
Startprijs 70 EUR

Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.

Twee Sevres-stijl piedestals + vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm.
Startprijs 275 EUR

Twee grote porseleinen kaarskandelaren in Sevres-stijl. Met figuren/goud decor en bronzen versiering. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Art Deco plafonniere
Startprijs 350 EUR

Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.

Gouden broche met onyx en parels
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale broche met een parelrand met daarin een ovale onyx ingelegd met 4 kleine zaadpareltjes. Voorzien van onedele steker. ca 2,6 gram. 21x25mm. Iets ged...

Set sieraden, zilver verguld met amethist
Resultaat: 130 EUR

Set zilver vergulde sieraden, 925/000, met amethist. Ring, oorstekers en collier met hanger met een rozet met een ovaal gefacetteerde amethist en een rand met rond gefacetteerde amethisten. 17x15mm, 2...

Bureau met opzet, 1920
Resultaat: 250 EUR

Schrijfbureau met opzet. Circa 1920. Massief eiken. Onderstuk met twee deuren en drie lades. Bovendeuren met snijwerk. Afmeting: 147 x 133 x 64 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.
Resultaat: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilveren lepels en taartschep
Resultaat: 100 EUR

Lot met zilveren lepels en taartschep, 835/000, een theeduim en 5 theelepels met floraal bewerkte steel, 8,5-11cm, 10 theelepels met ribdecor, 11 cm, 6 theelepels met deels getorste steel en biedermei...

Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode
Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 70 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, ronde oorknoppen met zirconia, ø 5mm, en een paar oorknoppen in een gecontourneerde trapeziumvorm, voorzien van matte en poly bewerking en versierd met een zircon...

Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke dubbelzijdige koekplank, 77 x 52 x 6 cm.
Startprijs 200 EUR

Zeldzame grote, antieke Hollandse, dubbelzijdige koekplank met galjoen en officier te paard. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 52 x 6 cm. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje en bak met tekst en afbeelding boerengezelschap naar A. van Ostade. Mr. P. Baardwijk-Nieuwpoort. j.l.: S = 1928. Afmeti...

Lot van 12 stuks bodemvondsten Luristan
Resultaat: 300 EUR

Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.

Zilveren kan
Startprijs 300 EUR

Aziatische zilveren kan, 925/000, op ronde voet met een bewerking van floraal decor met figuren. Voorzien van een greep met bamboe-decor. 15x11x12cm. ca 351 gram. Met aziatische keuren. In zeer goede ...

Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Twee Sgabello stoelen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Eiken linnenkabinet, 1820
Resultaat: 250 EUR

Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.

Theekist met parelmoer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Gouden Zenith horloge, vintage
Startprijs 300 EUR

Geelgouden dameshorloge, 750/000, mechanisch voorzien van een rechthoekige kast met afgeronde hoeken. 24x28mm. Bevestigd aan een lerenband. Kastnummer: 30.0160. 352/ 048M587. Werkend. Wat draagsporen,...

Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.