Chinees porseleinen kom met feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.