Collier van 3 rijen fijne bloedkoralen, ø3,2mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met graveerwerk en een ovale bloedkoraal, met bijpassende eindstukken. Breedte 20 mm. lengte...
Zilveren schaal, 835/000, rond gecontourneerd model met ribbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, ø23x2cm. ca 225 gram. In goede staat
Geelgouden kruis, 585/000, met spinel. Opengewerkte broche met gekrulde bewerking en in het midden voorzien van een zetkast bezet met een gefacetteerde blauw spinel. 57x37mm, inclusief oog. ca 6,1 gra...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een massieve band en in het midden voorzien van een ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde saffier. Aan weerskanten van de saffier zit er ...
Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Zeldzame grote, antieke Hollandse, dubbelzijdige koekplank met galjoen en officier te paard. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 52 x 6 cm. In goede staat.
Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.