Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Collier van 3 rijen fijne bloedkoralen, ø3,2mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met graveerwerk en een ovale bloedkoraal, met bijpassende eindstukken. Breedte 20 mm. lengte...
Geelgouden kruis, 585/000, met spinel. Opengewerkte broche met gekrulde bewerking en in het midden voorzien van een zetkast bezet met een gefacetteerde blauw spinel. 57x37mm, inclusief oog. ca 6,1 gra...
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een massieve band en in het midden voorzien van een ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde saffier. Aan weerskanten van de saffier zit er ...
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...
Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.