Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Delfts polychrome kaststel. Gemerkt De Klaauw. Floraal/papegaai decor. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal patroon en greepjes met voluten en palmetten. MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten. jl.: F:1940. 16x9x6cm. ca 86 gram. In goede staat.
Cassette met zilver vergulde theelepels, 925/000, met emaille. Lepels met een verguld decor en een met emaille bewerkte steel in diverse kleuren. lengte 9,5 cm. totaal ca 48,6 gram. Lepel met groen em...
Twee zilveren snuifdozen, 833/000, een achtkantig model met ribbewerking met graveerbewerking aan de bovenkant. MT: Jan Schijfsma, Sneek. jl.: k:1869, 3x3x5cm, en een rond snuifdoosje met ribbewerkin...
Geslepen twee-delig kristallen roomstel met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren monturen. Bestaande uit: Roomkan en suikerkom. Mr. C. Mansveld - Rotterdam. ø 10 x 11 cm en 8 x 5 x 8 cm. In g...
Zilveren herinneringslepel, 934/000, voorzien van volledige vergulding met een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. De bak is voorzien van een naald en gravure: L..J.Hoogendorp en J.W. va...
Fraaie Hollandse karaf met kristal en zilver, 833/000, achtkantige fles met ronde hals versierd met floraal geëtste bewerking. De voet van de karaf is voorzien van een gezaagde zilveren houder versier...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met biedermeier graveerwerk op het scharnierende deksel.; Langs de zijkanten is de doos versierd met lijnbewerking. 13,5x8x2 cm. Voorzien van een gravur...
Lot met 3 zilveren doosjes, één achtkantig doosje met rechthoekig, deels gestreept decor op het deksel, 5x5x1cm, een rond doosje met parelrand en knerrenrand, ,ø4,5x1,5 cm, beiden 833/000, en een rond...
B. Mulder. Circa 1900. Winters landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 750/000, met diamant, robijn en saffier. Choker met een fijn ankercollier in het midden versierd met een V-vormig element bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. v...
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
Antieke rosé gouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde saffier in een gladomzetting en daaromheen een rand met 10 diamanten met een oud b...
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.