Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke lepel, 1816
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren lepel met diepe bak en spiegelmonogram op voorkant steel. Meesterteken W.E.- Londen. j.l.: a = anno 1816. Afmeting: L 22 cm. Gewicht circa 65 gr. In goede staat.

Zilveren breischede met ketting
Resultaat: 120 EUR

Zilveren breischede, 833/000, ,met ketting. Breischede versierd met bandelwerk en getrembleerd graveerwerk. Bevestigd aan een ketting met haak. MT.: Gebr. Veenstra, Leeuwarden, 1841-1871. 19 cm. ca 48...

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren collier, 835/000, en hanger, 925/000, met edelstenen. Slangcollier met daaraan een ruitvormige hanger bezet met turkoois, tijgeroog, amethist, lapis lazuli en koraal. 46x64mm, ø collier 3 mm....

Gouden broche met diamant
Startprijs 325 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche in Louis VXI stijl met flkoraal decor en bezet met 9 diamanten met een oud slijpsel. De broche is voorzien van een veiligheidsketting. 20x38 mm. ca 4,9 ...

Chinese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas in republiek-stijl. Landschap/tekst/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Gouden tandenstoker
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat

Schaal met zilver
Resultaat: 180 EUR

Kristallen schaal met zilver, 833/000. Rechthoekig gecontourneerde geslepen schaal, rijkelijk versierd met slijpwerk voorzien van een zilveren greep met filetranden en opgezet zilveren floraal element...

Zilveren potloot & pen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.

Gouden broche met amethist, jade en diamant
Resultaat: 475 EUR

Fraaie florale geelgouden broche, 585/000, met amethist, jade en diamant. Broche met 3 amethisten geslepen als bloemen en 2 jadestenen als bladeren. In de amethistbloemen zit een witgouden zetting met...

Gouden armband met zirconia
Startprijs 250 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Armband met staafjesschakels en daartussen witgouden ronde zetkasten bezet met zirconia's. breedte 4 mm. lengte 19 cm. ca 5,7 gram. In goede staat

C. de Bruijn, Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren collier en armband
Resultaat: 250 EUR

Fraai zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmetschakels, deels voorzien van een geoxideerde bewerking. De armband en het collier hebben een groot veeroog als sluiting. maxim...

Gouden oorstekers en hanger
Startprijs 150 EUR

Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...

Zilveren broche met emaille, zwaan
Resultaat: 50 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan met markesiet en emaille. 49x27mm. 6,6 gram. Nieuw

Chinees drakenbord Ø 21,8 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 170 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000, in cassette. Odeurflacon op ronde voet voorzien van slijpwerk. De flacon is voorzien van een gezaagd gouden element en heeft een gouden kraag en bolle dop. Vo...

Chinese dekselvaas, H 49 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met paarden in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Zilveren geboorte beker
Resultaat: 250 EUR

Zilveren beker, 833/000, iets uitlopend model met omgeslagen rand. Geplaatst op een ronde voet met 3 randen waarvan de middelste voorzien van een bewerking met lijnen. MT.: Johannes de Kok, Leiden, j...

Gouden ring met blauwe steen
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden ring, 585/000, bezet met een achtkantig geslepen lichtblauwe steen, 11,5x11,5mm. De ring is wat uit model en de steen is wat beschadigd. ca 2,9 gram. In redelijke staat

Gouden slagring met diamant
Startprijs 150 EUR

Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.

Zes zilveren vorken
Resultaat: 200 EUR

Zes vroeg 18e eeuwse Zwolse zilveren vorken. Achterkant steel wapengravure met initialen. Mr. Adrianus Beeldemaker - Zwolle. Jaarletter 2 I = 1748. Afmeting: 19,5 cm. Gewicht: circa 300 gr. In goede s...

Zilveren armband met jade
Startprijs 150 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...