Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met wijndrinkende edelman. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Slaghamer mist, verder in goede staat. Circa 1840. Afmeting: 36 cm.
Antieke Friese eikenhouten Louis Seize burgemeestersklok met achter-glas-schildering + mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Circa 1880. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
B. Mulder. Circa 1900. Winters landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.
Hollandse Delfts porseleinen klok. De Helpoort te Maastricht. Circa 1920. Duits Mercedes uurwerk. Veer zit vast. Eén minimale chip. Afmeting: 28 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke appelklok met messing uurwerk + datering 1914. Afmeting: 17 x 12,5 x 6 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal patroon en greepjes met voluten en palmetten. MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten. jl.: F:1940. 16x9x6cm. ca 86 gram. In goede staat.
Cassette met zilver vergulde theelepels, 925/000, met emaille. Lepels met een verguld decor en een met emaille bewerkte steel in diverse kleuren. lengte 9,5 cm. totaal ca 48,6 gram. Lepel met groen em...
Twee Duitse Meissen porseleinen kaarskandelaren. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Geslepen twee-delig kristallen roomstel met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren monturen. Bestaande uit: Roomkan en suikerkom. Mr. C. Mansveld - Rotterdam. ø 10 x 11 cm en 8 x 5 x 8 cm. In g...
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren snuifdozen, 833/000, een achtkantig model met ribbewerking met graveerbewerking aan de bovenkant. MT: Jan Schijfsma, Sneek. jl.: k:1869, 3x3x5cm, en een rond snuifdoosje met ribbewerkin...
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.