Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.

Collier van citrien met gouden streekslot
Startprijs 340 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Antiek Frans inktstel (Veuve Perrin)
Startprijs 140 EUR

Antiek Frans polychrome Fayence inktstel met floraal decor. Gemerkt Veuve Perrin. Minimale chips. Afmeting: 10 x 19 x 17 cm. In goede staat.

Twee bronzen vazen
Startprijs 700 EUR

Twee grote bronzen kratervazen naar antiek voorbeeld. Echter, 20e eeuw. Met Grieks figuren decor rondom. Afmeting: H 32 x Ø 23 cm. In goede staat.

Gouden ring met rozenkwarts
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Ring, gemerkt Blush, met een bolle band en in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen rozenkwarts, 10x14mm. ø 50. ca 3,0 gram. In goede staat

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselterrine
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met tuin/goud decor + onderschotel. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 23 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Kapitale antieke Japanse bronzen vazen, H 77 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Twee kapitale antieke Japanse bronzen vazen met draken/vogel decor et cetera. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 15,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okerkleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...

Lot bronzen gietmallen (23 st.)
Resultaat: 170 EUR

Lot van 23 stuks 19e eeuwse bronzen gietmallen voor kandelaren of klok ornamenten. Divers. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Bronzen tazza
Startprijs 280 EUR

19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

13x Bodemvondsten Luristan
Resultaat: 350 EUR

Dertien bronzen bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Onder meer; bewerkte bijl + twaalf miniatuur houwelen. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met vier tekens bodemmerk. Geen deksel. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 450 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers met zilveren kop in de vorm van een rozet bezet met 9 diamanten waarvan de middelste voorzien van een roosslijpsel. ø oorknop 9,5mm. Totaal ca 2...

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Resultaat: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (7x)
Startprijs 100 EUR

Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.