R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Hollands aardewerk. Onder andere; Mobach, Zaalberg. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Vogel decor. Afmeting: 13 x13 cm. Beschadigd. In redelijke staat.
36x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Grote Satsuma vaas met figuren/feniks/goud decor. Afmeting: H 77 cm. Circa 1920. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.