Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing steengoed trekpotten. Bamboe + zwaan decor. Gemerkt. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.