19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees snijstuk van jade. Vissen + draken. Afmeting: 16 x 23 x 1,2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen penselenvazen met vogels in landschap/figuren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote Satsuma vaas met krijger/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Chip bovenrand. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten voorstelling. Twee schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Twee dekselvazen + één vaas. Beschadigd. Afmeting: H 40 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor en zilveren bovenrand. Mogelijke bovenrandschade. Afmeting: 13 cm.In goede staat.
Gesigneerde Chinese roodlak schotel met kraanvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonné vazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees Imari porseleinen kaststel. Floraal/goud en foo-honden decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel binnenrandschade, rest goed. Afmeting: 16,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor/haan decor. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinese Yixing steengoed trekpot met boomschors/bamboe effect. Afmeting: 9 x 10 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Delftse polychrome fayence knobbelvaas. Te gebruiken als lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Delftse Porceleyne Fles plaquette. Naar een schilderij van H.W. Mesdag. Schilder F.A.E. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse fayence Porceleyne Fles vaas met platbodem decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Lot van 27 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige religieuze tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Antieke Porseleyne Fles fayence wandplaquette. 1914. Schilder H. v.d. Linden. Naar een schilderij van B.J. Blommers. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Handgeknoopt zijden ghoum kleed. Zeer fijn geknoopt met veel dieren afbeeldingen + bloem decor. Top kwaliteit! Nieuw prijs: Hfl. 8.000,- (= ca. € 3.650,-) Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed, floraal. Hoofdkleur rood. Afmeting: 159 x 262 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische kleden. 108 x 55 cm. / 140 x 106 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Perzisch kleed in aardetinten. Aan één kant beschadigd. Afmeting: 232 x 151 cm. In redelijke staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Rood, bruin. Floraal. Afmeting: 198 x 137 cm. In goede staat.
Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten commode met klauwpoten. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 60 x 62 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Drie lederen stoelen met chroom. Vintage. Waarschijnlijk Gispen. Afmeting: 83 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire 4-laden commode met volle geëboniseerde zuilen en messing kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...
Hollandse Art Deco wandklok. Architect ontwerp Willem Penaat. 1875 - 1957. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse Cercle Tournant bureauklok van messing. Farcot a Paris. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Franse boulle reiswekker. 20e Eeuw. Met wekker en halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten regulateur met Kienzle uurwerk. Weens model. Circa 1870. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met officier op wijzerplaat. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Josephientje pendules van notenhout. Circa 1900. Stille uurwerken. Niet getest. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Antieke Weense pendule met jacquemart. Automaat. Molen en waterval bewegen. Halfuur-slag op bel. Touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Prachtige oude Duitse Käthe Kruse pop met winterkleding aan. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits spel. J.W.S. + S Bavaria. Table Croquet. Met Nederlandse beschrijving. Houten speelgoed. Afmeting: 5 x 44 x 20 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.
Koppel antieke percussie pistolen met achtkantige loop. Eén haan-vergrendeling defect. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese bronzen wierookbranders met draken en foo-honden. Met bodemmerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen olielamp. Handbeschilderd. Floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek paerdemes met houten greep voorzien van snijwerk met paarden. 32 cm. In goede staat
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Vier delen divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Schwarzwalder beer met zalm. (2) Indonesische teakhouten dekseldoos met paradijsvogel. (3) Lederen paard. (4) Mahoniehouten standaard. Afmeting: 25 - 45...
Italiaanse Venetiaanse Murano glazen hanglamp. Vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x Ø 42 cm. In goede staat.
Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.
Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goed staat.
Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.