Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese pot Ø 23 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Resultaat: 450 EUR

Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas, H 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Yongzheng theepot
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Yongzheng theepot met Familie Rose floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Dubbele Chinese brushpot
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen ghendi met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Geribbelde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten
Resultaat: 450 EUR

Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.

Witgouden brede herenring met diamant
Resultaat: 430 EUR

Brede witgouden herenring, 585/000, met diamant. Ring met rijen bezet met 22 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,90 ct. Breedte ring 11 mm. ø 64. ca 8,5 gram. In goede staat.

Bloedkoralen collier met gouden slot
Resultaat: 425 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, tonvormig, ø 6mm, geknoopt en bevestigd aan een grote ovale geelgouden sluiting met graveerwerk en in het midden...

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 425 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 20,1 cm.
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bloempot Ø 26 cm.
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bolvaas, H 12 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese schaal op voet Ø 18 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Grote Imari vaas, H 92 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 400 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen- en getorst patroon. Voorzien van een dubbele filetrand en geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. MT.: Gerritsen en van Kem...

Zilveren wolmand, 1808
Resultaat: 400 EUR

Antiek zilveren knottenmandje, 833/000, Leiden 1808, rond model met dubbele filetranden en een gezaagd bak met floraal en ovaal patroon, deels voorzien van lijngravure. ø8x5cm. ca 67,7 gram. MT.: Hend...

Zilveren cabaret, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Fraai rond zilveren cabaret, 925/000, versierd met randen voorzien van graveerwerk en pareldecor, geplaatst op 3 poten met parelbewerking. In het midden van het cabaret is versierd met een ovaal gegra...

Bloedkoralen collier met gouden streekslot
Resultaat: 400 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, ca 4x5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting met filigrain en knopjes. In het midden beze...

Zilveren choker, Lapponia
Resultaat: 400 EUR

Zilveren choker, 925/000, gemerkt Lapponia, voorzien van rechthoekige schakels met een geruwde en gematteerde bewerking. Tussen de schakels zit een driehoek gevormde gepolijste tussenschakel. Het coll...

Witgouden rijring met 9 diamanten
Resultaat: 400 EUR

Witgouden rijiring, 750/000, met diamanten. Ronde ring met 9 briljant geslepen diamanten in de band gezet, totaal ca 0,45 ct. Breedte ring 3,5mm. ø 56. ca 4,3 gram. Rhodium wat afgesleten. In goede st...

Gouden broche met edelstenen en parel
Resultaat: 400 EUR

Elegante geelgouden broche, 585/000, ruitvormig opengewerkt model met bewerkte krullen. Bezet met parels, robijnen, saffieren en smaragdstenen. ca 4,0 gram. 19x35mm. In goede staat

Gouden collier pauwenoog
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een valkenoogschakel en karabijnhaak. Breedte 4 mm. 51 cm. ca 8,9 gram. In goede staat

Gouden armband met edelstenen
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...

Henk Dekker, Winters landschap
Resultaat: 400 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.C. van Hulsteijn, Landschap met werkende boer en boerin
Resultaat: 400 EUR

J.C. van Hulsteijn. 1860 - 1894. Landschap met werkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 37 cm. In goede staat.

25x Bodemvondsten Luristan
Resultaat: 400 EUR

Lot van 25 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Divers. Hangers et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.

41x Bodemvondsten Luristan
Resultaat: 400 EUR

Lot van 41 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Diverse voorwerpen, onder andere hangers et cetera. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops percussie pistool, L 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Antiek percussie pistool, L 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

7x Diverse antieke pistolen (defect)
Resultaat: 400 EUR

Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.

6x Treinlocs, divers
Resultaat: 400 EUR

Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...

Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm.
Resultaat: 400 EUR

Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Noten vitrinekast, 1860
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke notenhouten vitrinekast met rondom facet geslepen glas. Willem III. Circa 1860. Met notenhouten verstelbare schappen. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat. Afmeting: 225 x 115 x 45 cm.

Franse vitrine
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...

Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 15 - 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Delftse vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Delftse Fayence vazen. (1) Gemerkt 'de Bijl', 18e eeuw, figuur in landschap decor. (2) Gemerkt 'BIP', 19e eeuw, figuur in landschap decor. Afmeting: H 19,5 - 24,5 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws APK Delfts kaststel
Resultaat: 400 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Door APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 19 - 26 cm. In goede staat.

18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese knobbelvaas, H 39,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met waterlandschap decor. Ongemerkt. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot + comfoor
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese cloisonné vazen, H 50 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote Chinese cloisonné vazen met landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker-kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 11 x Ø 12,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver decor in lotusbloem vorm. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese cup op hoge voet
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese draken kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,8 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Bloedkoralen armband
Resultaat: 375 EUR

Bloedkoralen armband met goud. Klemarmband met bloedkoralen, verlopend in grootte, 5,5-8mm,, 2 gouden elementen en een slangenkop gesneden uit bloedkoraal. Totale lengte 39 cm. ca 30,9 gram. de armban...

Gouden camee broche met parels
Resultaat: 375 EUR

Geelgouden broche/hanger, 585/000, met camee en parels. Fraaie ovale gesneden camee, geplaatst in een geelgouden rand rijkelijk versierd met floraal decor bezet met kleine zaadpareltjes. 32x43mm. ca 6...

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 375 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C.J. Mention, Bruine beren
Resultaat: 375 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Damesportret
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.

Jaeger LeCoultre tafelbarometer
Resultaat: 375 EUR

Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Italiaanse kast met intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...

Perzisch tapijt, 200 x 300 cm.
Resultaat: 375 EUR

Groot Perzisch tapijt. Blauw en beige van kleur. Floraal motief. Afkomst Nain/Perzië. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.

Antieke Porceleyne Fles plaquette, 1920
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse Delftse Porceleyne Fles plaquette. Naar een schilderij van H.W. Mesdag. Schilder F.A.E. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 31 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 45 - 46 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 -...

Lot 18e eeuws Chinees porselein (10x)
Resultaat: 375 EUR

Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk kast
Resultaat: 370 EUR

Chinese lakwerk pagode-kast met goud decor + etageres. 20e Eeuw. Afmeting: 230 x 90 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 350 EUR

Prachtige zilveren tafelschaal, 800/000, Gecontourneerd model, schelpvormig, met een geschulpte uitgewerkte rand, binnenin voorzien van floraal graveerwerk. De schaal heeft een uitgewerkte vissenkop d...

Zilveren broodmand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvorm met gezaagd spijlendecor. Voorzien van 2 leeuwenmacarons met oog. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. 28x17x9cm. ca 370 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur dienblad met servies
Resultaat: 350 EUR

Zilveren miniaturen, 835/000, met een dienblad voorzien van een koffiekan, melkkan, suikerbak, 2 kop en schotels en een kandelaar. MT.
; Gerrit Schutte, Purmerend, jl.: Z:1859. Grootte 5x7,5cm.En een...

Gouden ring en oorstekers met jade
Resultaat: 350 EUR

Set gouden sieraden, 916/000, met jade. Geelgouden sieraden met een ring met 2 hartvormige geslepen jadestenen en daarbij een paar oorstekers, in hartvorm met een opengewerkte rand en bezet met een ha...

Erotisch zakhorloge
Resultaat: 350 EUR

Witmetalen zakhorloge voorzien van een wijzerplaat met een erotische afbeelding. Op de achterzijde van het horloge staat een afbeelding van ruiters op paarden. ø69 mm. Werkend. In goede staat.

Gouden V-ring
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....

Zilveren zakhorloge Gust Hinrichs
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder zilveren zakhorloge, 800/000, gemerkt Gust Hinrichs, voorzien van een zilveren stofdeksel met versiering en gravure: Für 25 jährige treue Dienste Kgl.Feuerw. Laborat. Spandau 1917. Achterdek...

H.C.C. Bogman, Landschap met hooiwagen
Resultaat: 350 EUR

H.C.C. Bogman. 1861 - 1921. Landschap met hooiwagen, boer en vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Schotse hooglanders
Resultaat: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.

Zuid-Afrikaanse bok buste
Resultaat: 350 EUR

Grote Zuid-Afrikaanse buste van bok. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 30 x 75 cm. In goede staat.

11x Luristan bodemvondsten
Resultaat: 350 EUR

Lot van 11 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; fibula + sieraden et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2,5 - 6 cm. In goede staat.