Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. (1) Floraal/krabben decor, gelijmd. (2) Tuin/geisha/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen chocolade-kan met figuren/bloemen/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinese celadon oorvaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. (1) Kom, landschap/floraal decor, vier tekens bodemmerk, 19e eeuw. (2) Twee acht-kantige kopjes met peterselie decor, vier tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeti...
Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tulpenvaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal/draak/feniks decor. Met bodemmerk. Op houten console. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse, boeddhistische gietijzeren plaquette. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose patti pan met rijk bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 12 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Yongzheng theepot met Familie Rose floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen diepe schotel met landschap decor. Afmeting: H 6 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met dubbele blauwe bodemring. Quing-stijl. Afmeting: H 9 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Twee dekselvazen + één vaas. Beschadigd. Afmeting: H 40 - 43 cm. In redelijke staat.
Oude Tibetaanse Tangka met boeddhistische figuren voorstelling. Met gouddraad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 95 x B 64 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...
Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.
Grote gesigneerde Japanse Imari porseleinen dekselschaal met floraal/landschap/vleermuis/goud decor. Afmeting: 35 x 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen bloempotten. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen zuil/piëdestal. Floraal/paradijsvogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen schotels. Floraal/vogel/goud decor. Afmeting:Ø 27 - 30 cm. In goede staat.
Drie Chinees Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/goud decor. Gecontourneerde omranding. Alle kopjes gelijmd, schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten voorstelling. Twee schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Betreft vier schotels + drie kopjes. Eén schotel, chip. Twee kopjes, één chip. Drie schotels, goed. Eén kopje, goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Paradijsvogel/floraal/goud decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. 1x Pijpvaas + 1x Balustervaas. Restauratie. Afmeting: H 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse goud Imari porseleinen vazen. (1) Knobbelvaas, floraal + bodemmerk. (2) Pijpvaas, floraal/feniks + bodemmerk. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten. Floraal/goud decor. Eén chip deksel. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse blauw-witte Imari porseleinen sierschotels. Vissen/figuren decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 29 - Ø 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Satsuma vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Satsuma porselein. (1) Bloempot, goud/figuren decor. (2) Vaas, floraal/figuren. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Grote Satsuma vaas met figuren/feniks/goud decor. Afmeting: H 77 cm. Circa 1920. In goede staat.
Grote Satsuma vaas met krijger/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Chip bovenrand. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.
Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...
Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 x 18 x Ø 11cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met zee/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met pagode in landschap decor. Eén schotel chip + haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met havengezicht decor, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 12-delige Chinees porseleinen bordenset. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten, met rood/groen glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaal in lotusbloem-vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,2 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met Familie Rose figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakencups met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden, onder meer Familie Rose. Figuren in haven/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gecontourneerd. Geheel gelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In matige staat.
Twee diepe Chinees porseleinen schotels met paars/groen glazuur + goudrand. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,2 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees verguld bronzen boeddhistisch figuur met polychromie. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom in oker-kleur met bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vissenkom met floraal decor rondom. Zes tekens bodemmerk, met binnenin karper in vijver afgebeeld. Afmeting: H 16 x Ø 37 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén 18e eeuws Chinees bord, gelijmd. En zeven kopjes/schotels, Kantonees, goud/floraal/figuren et cetera. Enkele minimale chips + haarlijnen. Afmeti...
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Eierschaal porselein. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. (1) Vaas met prunus decor, bovenrandschade. (2) Familie Rose theekan met tekst. (3) Losse deksel, chips binnenrand. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver decor in lotusbloem vorm. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met kippen decor. En één Familie Verte bord met paradijsvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
Grote gemerkte Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Bodemmerken. Haarlijnen. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met rood floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.