Gesigneerde antieke porseleinen plaquette. Amor + Psyche. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
Porseleinen schaal met zwiebelmuster-decor, Köppelsdorf, met witmetalen beugel. 20e eeuw. ø 25 cm. In goede staat
Twee Duitse Meissen porseleinen kaarskandelaren. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Groot lot diverse antieke tegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...
Grote antieke Delftse fayence lampenvoet met chinoiserie/goud decor. Op houten basement. Chip. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met afbeelding van Chinese Europeanen. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met putti. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse schotel met spreuken. Voor + achterkant. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee gave 18e eeuwse Delftse fayence polychrome borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met vrouw in tuin/hoorn des overvloeds decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar poloychrome fayence schenkkan. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...
Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.
Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.