Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke naaitafel
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met twee lades. Biedermeier. Afmeting: 75 x 40 x 58 cm. In goede staat.

Oude eiken tafel, 1910
Startprijs 50 EUR

Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Engelse eettafel
Resultaat: 90 EUR

Biederrneier ronde eettafel. 19e Eeuw. Massief mahonie. Afmeting: H 72 x Ø 100 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.

Hollandse linnenpers, 1800
Startprijs 300 EUR

Hollandse eikenhouten barok linnenpers. Eén deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 184 x 74 x 47 cm. In goede originele staat.

Mahonie vlinderbank ca 1860.
Startprijs 200 EUR

Laat biedermeier sofa./vlinderbank Circa 1860. Massief mahonie. Zithoogte 45 cm bekleding is recentelijk gedaan. Afmeting: 104 x 178 x 80 cm. In goede staat.

Engels secretaire met glasopzet
Startprijs 380 EUR

Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1910
Startprijs 180 EUR

Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.

Empire commode, 1800
Startprijs 500 EUR

Empire commode. Notenhouten/fineer. Circa 1800. Met intarsia van verschillende houtsoorten. Afmeting: 83 x 116 x 61 cm. In goede staat.

Piedestal
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR

Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met uitgestoken panelen. Afmeting: H 252 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.

Franse commode, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse eikenhouten commode met snijwerk, volle zuilen en vijf lades. Circa 1880. Afmeting: 88 x 117 x 51 cm. In goede staat.

Twee Sgabello stoelen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1800
Startprijs 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.

Antieke Engelse theetafel, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.

Smeedijzeren wijnrek
Resultaat: 160 EUR

Groot wit geschilderd wijnrek van smeedijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 148 x 56 x 40 cm. In goede staat.

Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Massief eiken kast
Startprijs 1.000 EUR

Massief eiken barok kast. Hamburg. Circa 1780. Geheel uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 222 x D 68 cm. In goede staat.

Eiken linnenkast, 1800
Startprijs 350 EUR

Massief eiken linnenkast. Circa 1800. Twee-deurs, met binnenin vier vaste legplanken met in de koplijs een tekst en datum geschilderd. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goede staat.

Spiegel, H 93 x B 51 cm.
Startprijs 100 EUR

Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.

Antieke eiken kast, 1880
Startprijs 800 EUR

Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Startprijs 800 EUR

Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.