18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Berber armband van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Breedte 31 mm. 19,5cm. ca 117 gram. Met schroefsluiting. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.