Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startprijs 300 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur waterketel
Resultaat: 50 EUR

835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.

Pijp met zilver, vrijmetselaar
Startprijs 250 EUR

Houten pijp, vrijmetselaar, met zilver. Voorzien van zilver, met o.a. vrijmetselaar-elementen bevestigd op de pijp voorzien van letters, G.J.B.. De zilveren klep aan de voorzijde is gedeukt. 46 cm. Ve...

Drie parfumflacons met zilver
Startprijs 150 EUR

Drie odeurflacons, kristal met zilver, 833/000, een rechthoekige flacon met blokjes slijpsel, voorzien van een grote zilveren kraag en dop versierd met stervormig trembleerwerk. Voorzien van binnensto...

Zilveren paté schep
Startprijs 160 EUR

Zilveren patéschep, 833/000, met agaten heft. Opengewerkte ovale schep versierd met graveerwerk en bevestigd aan een agaten heft. MT.: J.Slotboom, Amsterdam, jl.:u:1879. 25 cm. ca 70 gram. In goede st...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 220 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model om ovale voet versierd met krullen, acanthusbladeren en medaillons. De horizontaal geplaatste grepen zijn voorzien van een figuur. 26x11x8cm. Gemaakt naar ...

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 900 EUR

Zilveren servies, BWG, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, rond gecontourneerd model met ribben. Voorzien van houten grepen en knoppen. Totaal ca 1355 gram. 19x11x17cm, 21x12x15c...

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Rond gezaagd model met parelrand en geplaatst op 3 bolpootjes. Voorzien van een scharnierend deksel. MT.: Gerrit van Dussen, Schoonhove...

Twee zilveren wandblakers
Startprijs 350 EUR

Twee zilveren wandblakers, 934/000, 3 armig versierd met lichten voorzien van een rasterachtige lijnbewerking met opgesoldeerd leeuwmacaron. Het peervormig schild is versierd met een vrouwelijke krijg...

Vuursteen geweer
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.

Twee antieke Oosterse geweren
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.

Perzische kruithoorn
Startprijs 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke karabijn, L 131 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.

Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Resultaat: 250 EUR

Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 23 cm.
Resultaat: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops percussie pistool, L 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Resultaat: 110 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Startprijs 400 EUR

Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 550 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, ovaal model met vergulde binnenzijde van de kom. Kom versierd met gedreven decor met acanthusbladeren, krullen en parelrand. De horizontaal geplaatste grepen zijn voorz...

Zilveren broodmand
Resultaat: 400 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen- en getorst patroon. Voorzien van een dubbele filetrand en geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. MT.: Gerritsen en van Kem...

18e Eeuws misboek met zilverwerk
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...

Zilveren menageset
Resultaat: 600 EUR

Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...