Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren punchlepel
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse punchlepel met peervormige zilveren bak, met schenktuit bevestigd aan een houten steel. Zweden, 1819. De bak is voorzien van monogramgravures, AES MED, langs de rand en APS LAD op de ...

Lot oude Chinese munten
Resultaat: 450 EUR

Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Witgouden broche met saffier
Resultaat: 130 EUR

Witgouden broche, 585/000, met saffier. Ronde opengewerkte broche bezet met 6 vierpoots chatons waarvan 4 bezet met een rond gefacetteerde blauw saffieren en 2 met rond gefacetteerde witte saffieren, ...

Theo Kuijpers, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Delftse APK schotel Ø 22,2 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Wilm Wouters, Vissersdochter voor venster
Startprijs 70 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Vissersdochter voor venster. Steendruk op papier. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1900
Startprijs 40 EUR

Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Mensink, Portret Rembrandt
Resultaat: 50 EUR

Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Flacon met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Odeurflacon met zilver, 833/000. Ovale flacon met zilveren element met gravure van een zeilschip. Geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en dop met florale bewerking. ...

Gouden choker diamant en parel
Startprijs 300 EUR

Prachtige antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden element met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parel...

18e Eeuwse Duitse barok opzetkast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten barok opzetkast. Twee-delig. Met getorste zuilen, deur + lade. Afmeting: 182 x 68 x 37 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bonbonmand, 925/000, ovaal gecontourneerd gezaagd model met raster- en floraal patroon, met parel en een opengewerkte beugel met parelrand. 15x12,5x15cm. MT.: D.Aubert, 's Gravenhave. ca 125 ...

Collier van citrien met gouden streekslot
Startprijs 340 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

H. Hess, Bloem stilleven
Startprijs 90 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Franse neo-gotische kast
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Franse neo-gotische één-deurs kast met snijwerk en ijzeren slot. Eikenhout. Afmeting: 140 x 97 x 40 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 5,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Lodereinfles met gouden dop
Startprijs 130 EUR

Kristallen lodereinflesje met geelgouden kraag en dop. 585/000. Rechthoekig gecontourneerd flesje met slijpwerk voorzien van een gouden kraag en dop, achtkantig met graveerwerk. 3,5x8,5cm. Dop iets ge...

Chinese kom Ø 9,8 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Boekenmolen
Resultaat: 170 EUR

Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Wintergezicht
Startprijs 90 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Villeroy en Boch kaststel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.

Twee antieke Perzische tegels in lijst
Resultaat: 1.100 EUR

Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 180 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, op rechthoekige voet geplaatst op een houten basement. Voorzien van een koperen binnenbak. MT.: WWH. Stassar, Maastricht. jl.: U: 1854....

Bronzen tazza
Startprijs 280 EUR

19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Barnsteen collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van barnsteenkralen verlopend in grootte. Om en om voorzien van metalen bolletjes. Aan het collier zit een zilveren sluiting waarvan het entree defect is. 16-20mm. lengte 60 cm. ca 79,2 gram. ...

Beschilderde schooltas
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.

Negen antieke Perzische tegels
Resultaat: 650 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Resultaat: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Resultaat: 140 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Palissander speeltafel, 1820
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.

Zilveren paard
Resultaat: 250 EUR

Groot zilveren miniatuur in de vorm van een paard, 835/000. MT.: Menegatti, Vicenza. totaal ca 93 gram. 9x3x7cm. In goede staat.

Zakhorloge
Startprijs 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...

Antieke bureaustoel met leder
Resultaat: 130 EUR

Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur dienblad met servies
Resultaat: 350 EUR

Zilveren miniaturen, 835/000, met een dienblad voorzien van een koffiekan, melkkan, suikerbak, 2 kop en schotels en een kandelaar. MT.
; Gerrit Schutte, Purmerend, jl.: Z:1859. Grootte 5x7,5cm.En een...

Zilveren flacon
Resultaat: 120 EUR

Kristallen flacon met zilver, 833/000. Geslepen flacon op ronde voet met bewerkte rand en gravure: EE, op 3 bolpootjes Voorzien van een bolle dop met ribbewerking. Iets gedeukt. jl.:P:1824. ø6x15cm. I...

Lot koper/tin werk
Resultaat: 80 EUR

Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Startprijs 375 EUR

Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Zilveren ring en oorstekers multi colour
Startprijs 80 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...

Collier met parel en jade
Startprijs 90 EUR

Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde jadekralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. ø 8,5 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Gouden tandenstoker
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat

Twee grote 19e eeuwse melkkannen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.

Gouden armband met granaat
Resultaat: 850 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...

2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.