Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen miniatuur kraantjeskan
Startprijs 120 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.
Resultaat: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Resultaat: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 100 EUR

Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Haardstel
Startprijs 80 EUR

Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Karaffenset + presenteerblad
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Zeldzame theepot
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.
Resultaat: 500 EUR

Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Chinese republiek vaas + sokkel, H 25,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Garderobe met spiegel, 1920
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Lot sieraden (bodemvondsten)
Resultaat: 50 EUR

Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...

Bureau + tafellamp
Startprijs 80 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (22x)
Resultaat: 225 EUR

Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese stapeldoos
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels, 1900 (35 st.)
Resultaat: 325 EUR

Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 23 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.