Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.