Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR

Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat

Gouden armband met edelstenen
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...

Gouden broche met diamant, strik
Startprijs 450 EUR

Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...

Antieke bloementafel, 1910
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Startprijs 70 EUR

Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.

Bureau met opzet, 1920
Resultaat: 250 EUR

Schrijfbureau met opzet. Circa 1920. Massief eiken. Onderstuk met twee deuren en drie lades. Bovendeuren met snijwerk. Afmeting: 147 x 133 x 64 cm. In goede staat.

Theekist met parelmoer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Franse kaarskandelaar, H 37 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (7x)
Resultaat: 60 EUR

Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Hanglamp met kristalglas
Startprijs 100 EUR

Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Chinese republiek vaas + sokkel, H 25,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stickbarometer
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese stapeldoos
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Vijf antieke tinnen klepkannen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Tinnen miniatuur kraantjeskan
Startprijs 120 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 23 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Gouden broche met bloemenmand
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam

Witgouden broche
Startprijs 140 EUR

Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat

Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.

Zilveren keelknopen + armband
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.

Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Twee Sgabello stoelen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.