Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke miniatuur pendule, H 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 16 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese stapeldoos
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 23 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Twee Chinese cups Ø 7,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Havengezicht
Startprijs 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Bosven bij avond
Startprijs 200 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret
Resultaat: 300 EUR

Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 750 EUR

Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Drie antieke Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...

B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh
Startprijs 240 EUR

B. Retaux. 1947 - . Franse School. Dorpsstraat Marrakesh. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.

Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Schotse hooglanders
Resultaat: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond
Resultaat: 750 EUR

G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Ivan Komarek, Potret
Startprijs 150 EUR

Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.