Grof zilveren collier, 925/000, met grove cilindervormige schakels, deels met een meanderbewerking en deels bezet met zirconia's. Tussen deze schakels zit een rechthoekige opengewerkte schakel ,met ru...
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Bijzondere Chinese geelgouden ring, 916/000, met jade. Massieve ring met een rechthoekige kop versierd met graveerwerk en bezet met een ovaal cabouchon geslepen jade. De zijkanten van de ring zijn voo...
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zilveren ring, BWG, met bloedkoraal en turkoois. Ring met een ronde kop bezet met een rand met bloedkoraal en een turkooissteen in het midden. De brede band is versierd met turkoois. kop ø 26mm. ø 57....
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairhanger, 585/000, met diamant. Hanger met een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Grootte hanger 11x5,8mm. ca 0,4 gram. In goede staat
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Een fijn gourmetcollier met daaraan een hanger uit 2 rondjes waarvan 1 bezet met 5 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Grootte hanger 15...
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Brede zilveren klemarmband, 800/000, met diverse opgesoldeerde elementen. breedte 31 mm. ca 64 gram. Voorzien van restauratie.
Prachtig collier en armband met grijze cultivé parels. Collier voorzien van 4 lange rijen met grijze cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een langwerpige zilveren sluiting, 835/000, met bloembewer...