Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco plafonniere
Startprijs 350 EUR

Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.

Gouden broche met onyx en parels
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale broche met een parelrand met daarin een ovale onyx ingelegd met 4 kleine zaadpareltjes. Voorzien van onedele steker. ca 2,6 gram. 21x25mm. Iets ged...

Set sieraden, zilver verguld met amethist
Resultaat: 130 EUR

Set zilver vergulde sieraden, 925/000, met amethist. Ring, oorstekers en collier met hanger met een rozet met een ovaal gefacetteerde amethist en een rand met rond gefacetteerde amethisten. 17x15mm, 2...

Antieke bloementafel, 1910
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Startprijs 70 EUR

Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.

Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Flacon met gouden dop
Startprijs 120 EUR

Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. Liggende flacon, ovaal model met een geelgouden kraag en dop met bolle bewerking versierd met graveerwerk. Klein gaatje in de dop. Voorzien van binnenstop...

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 70 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, ronde oorknoppen met zirconia, ø 5mm, en een paar oorknoppen in een gecontourneerde trapeziumvorm, voorzien van matte en poly bewerking en versierd met een zircon...

Bureau met opzet, 1920
Resultaat: 250 EUR

Schrijfbureau met opzet. Circa 1920. Massief eiken. Onderstuk met twee deuren en drie lades. Bovendeuren met snijwerk. Afmeting: 147 x 133 x 64 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor en scharnierend deksel. MT.: J.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.:V:1830. 13x8x2,4cm. ca 170 gram. Enkele restauratieplekjes verder in goede sta...

Zeldzame antieke dubbelzijdige koekplank, 77 x 52 x 6 cm.
Startprijs 200 EUR

Zeldzame grote, antieke Hollandse, dubbelzijdige koekplank met galjoen en officier te paard. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 52 x 6 cm. In goede staat.

Gouden Zenith horloge, vintage
Startprijs 300 EUR

Geelgouden dameshorloge, 750/000, mechanisch voorzien van een rechthoekige kast met afgeronde hoeken. 24x28mm. Bevestigd aan een lerenband. Kastnummer: 30.0160. 352/ 048M587. Werkend. Wat draagsporen,...

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Omega Constellation, dameshorloge
Startprijs 400 EUR

Dameshorloge, Omega Constellation, staal met goud, voorzien van een parelmoer wijzerplaat. Het horloge heeft een gouden lunette met romeinse cijfers. Breedte horloge 25 mm. kastnummer: 56652259. Wat ...

Gouden ring met citrien en diamant
Resultaat: 600 EUR

Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Ring met een rozet voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien, 20x12mm, met daaromheen een rand met kleine briljant geslepen diamante...

Lot van 12 stuks bodemvondsten Luristan
Resultaat: 300 EUR

Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Theekist met parelmoer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Twee Sgabello stoelen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Eiken linnenkabinet, 1820
Resultaat: 250 EUR

Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.

Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Granaat oorknoppen
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...

Gouden knoop insekt
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden knoopsgat versierder, 585/000, in de vorm van een insect met als lichaam een ovaal cabouchon geslepen turkoois. 24x20mm. ca 3,0 gram. MT.: H.Kreeft, Hoorn ca 1916. In goede staat