Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren
Startprijs 4.000 EUR

Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Bijzondere miniatuurklok 'Small is beautiful'
Startprijs 3.800 EUR

Bijzonder miniatuurklokje, "Small is beautiful" in cassette. Geelgouden klein zakhorloge met een fraai opengewerkte achterzijde, met metalen stofkap, met graveerwerk voorzien van een floraal decor. V...

Bronzen olifant naar Salvador Dali
Startprijs 3.250 EUR

Zeer grote bronzen olifant met groene patina + vergulding. Naar idee van Salvadore Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 152 x 70 x 137 cm. In goede staat.

Antieke stalamp, H 175 cm.
Startprijs 3.250 EUR

Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.

M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam
Startprijs 3.000 EUR

Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden choker Chopard
Startprijs 3.000 EUR

Elegant collier met hanger, 750/000, en diamant, gemerkt Chopard. Jasseroncollier met daaraan een massieve harthanger, Happy Diamond. Grootte 16x23mm inclusief oog. Refnr.: 9276146 79/1771-20. Lengte ...

Bronzen figuur, Baviaan
Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame bronzen lamp in Art Deco stijl. Baviaan op Oosterse houten piëdestal. 20e Eeuw. Afmeting: 181 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Bronzen wandplaquette
Startprijs 2.500 EUR

Grote gesigneerde bronzen plaquette. Monogram B.D. Paris. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 47 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Verliefde man en vrouw
Startprijs 2.500 EUR

Groot modern bronzen figuur. Verliefde man en vrouw. Monogram J.B.-5. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Kapitale empire pendule
Startprijs 2.500 EUR

Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sfinxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

18e Eeuwse A'damse wandklok
Startprijs 2.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Gouden dames zakhorloge
Startprijs 2.250 EUR

Bijzonder Frans geelgouden zakhorloge, 750/000, met goudkleurige wijzerplaat. En versierd met een rand met zaadparels. Het achterdeksel van het horloge is voorzien van een versiering met bloemenmand m...

Zilveren bouilloire, 18e eeuw
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige 18e eeuwse zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoo...

Bronzen houder met jade hanger, H 47 cm.
Startprijs 2.200 EUR

Chinese bronzen houder met draak + hanger van jade. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Kapitale antieke Japanse bronzen vazen, H 77 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Twee kapitale antieke Japanse bronzen vazen met draken/vogel decor et cetera. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Familie Rose patti pan
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose patti pan met rijk bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 12 x 2,5 cm. In goede staat.

Chinese bloemensteker/wierookhouder
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen bloemensteker of wierookstokjeshouder met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas in balustervorm met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Agnes v.d. Brandeler, Abstract
Startprijs 2.000 EUR

Agnes v.d. Brandeler, 1965. 1918 - 2002. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan
Startprijs 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Binnen halen van een platbodem met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 51 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven
Startprijs 2.000 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.

Franse pendule met extra maandaanduiding
Startprijs 1.900 EUR

Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...

Antieke memento mori 1780
Startprijs 1.900 EUR

Antiek zilveren memento mori horloge, 925/000, zakhorloge in de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk en voorzien van zilveren ketting en sleutel. Uurwerk voorzien van gravure: carn...