Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Japans Kutani porselein (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese bronzen plaquette Ø 12 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese plaquette van brons met karaktertekens + sterrenbeelden. Afmeting: 0,6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draak/paradijsvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Japanse/Chinese diorama's, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese diorama's met miniatuur kurk-landschap. Circa 1900. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse drakenschaal Ø 33,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees/Japans porseleinen drakenschotel. Oude haarlijn. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijke staat.

Vier delen divers Chinees
Resultaat: 100 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...

Chinees bord Ø 24 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 19,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Haarlijn bodem + bovenrand. Afmeting: H 19,2 cm. In redelijke staat.

Chinese/Japanse kom + kwispedoor
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse/Chinees porseleinen kom + kwispedoor. Kwispedoor, chip. Kom, chip + haarlijn. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staat.

Chinese Cheng Lung melkkan, H 10 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 43 - 47 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose pijpvaas, H 24 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met boom/vogel/tekst decor + signatuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma vaas, H 31 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke zes-kantige Japanse Satsuma vaas met gedetailleerde figuren in landschap decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Vier Imari schotels, Ø 27 - 30 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen schotels. Floraal/vogel/goud decor. Afmeting:Ø 27 - 30 cm. In goede staat.

5x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten voorstelling. Twee schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese/Japanse vaas, H 31 cm.
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees borduurwerk op zijde
Resultaat: 90 EUR

Chinees borduurwerk op zijde, met afbeelding van een Chinese porseleinen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,4 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

7x Chinese deksels etc.
Resultaat: 90 EUR

Zeven diverse Chinees porseleinen deksels etc. Onder andere; blauw-wit en Familie Rose. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

Zeven antieke Chinese schotels Ø 13-15 cm.
Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse antieke Chinees porseleinen schoteltjes. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese schrijf/reiskist
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijf/reiskist met lades, schrijfblad, deksel. Bloesem/vogel/goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinese Familie Rose vaas, republiek. Met paarden in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas, H 25 cm.
Resultaat: 80 EUR

Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese/Japanse wandschotels Ø 30 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese Imari schotels Ø 11,3 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Paradijsvogel/floraal/goud decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.

8x Antiek Japans Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...

Twee Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese Yixing steengoed trekpotten. Bamboe + zwaan decor. Gemerkt. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari kop + schotels
Resultaat: 80 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porslein (5x)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Chinees rolschilderij, H 260 x B 29 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot gesigneerd Chinees rolschilderij met tijgers. Houtsnede op papier. Afmeting: H 260 x B 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jager voorstellingen. Drie delen chips. Eén schotel gelijmd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein (8x)
Resultaat: 70 EUR

Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...

Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Met krijger decor. 1x Gemberpot. 1x Vaas, bodemmerk. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. 1x Schaal, rond, randschade. 1x Bloempot, ovaal, haarscheuren. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese tempelhonden
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Quan Yin, H 36 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen diepe schotel met landschap decor. Afmeting: H 6 x Ø 31 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse Tangka, 95 x 64 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oude Tibetaanse Tangka met boeddhistische figuren voorstelling. Met gouddraad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 95 x B 64 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Japans Imari
Resultaat: 70 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse Imari borden Ø 29 - Ø 37 cm.
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Japanse blauw-witte Imari porseleinen sierschotels. Vissen/figuren decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 29 - Ø 37 cm. In goede staat.