Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wij...
18e Eeuws zakhorloge, goldplated, zogenoemde knol met snek. Met een cremewitte emaille wijzerplaat. Gemerkt JN Gartly, Aberdeen, 80. Geplaatst in een goldplated beschermkast versierd met graveerwerk. ...
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen vazen met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas in republiek-stijl. Landschap/tekst/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met witte draken in reliëf. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen penselenvazen met vogels in landschap/figuren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Geel- met witgouden herenring, 750/000. Zegelring met een rechthoekig gecontourneerde plaat, aan de zijkant versierd met een rolexschakel met witgoud. breedte 11 mm. ø 64. ca 7,3 gram. Nieuw.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Rijring met prinses, baquette en briljant geslepen diamanten. Breedte 6,5 mm. ø 54. ca 5,4 gram. Nieuwprijs ca € 4350,-. In goede staat
Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse zondagskoets met patent naven. Lühr Oldenburger Wagenfabrik. Circa 1900. Dichte koets met achter-instap, compleet met dissel. Lichte spoor van wormbeval. In goede staat/functioneel. Afm...
Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Franse mahoniehouten beeldenkast met zeven deuren, twee lades, snijwerk, volle zuilen en hemel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 255 x 160 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met floraal snijwerk. Grote kroon. Circa 1860. Afmeting: 218 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hangbloempot met rondom figuren in berg/landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke zilveren jardiniere met witmetalen binnenbak. Prachtig uitgewerkte jardiniere, ovaal gecontourneerd model, geplaatst op 4 bewerkte poten met acanthusbladeren en vleugels, rijkelijk versierd me...
Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...
Zilveren koffieservies, 800/000, met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, ovaal gecontourneerd model voorzien van ribben en bewerkte cannelures. 22x10x21cm. 12x6x10cm en 17x9x12cm. Totaal ca 848 g...
Witgouden choker, 750/000, met diamant, robijn en saffier. Choker met een fijn ankercollier in het midden versierd met een V-vormig element bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. v...
Fraaie geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring, Art Deco-stijl, voorzien van een witgouden rechthoekig gecontourneerde kop voorzien van een bewerkte rand en bezet met een briljant geslep...
Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Ring met een rozet voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien, 20x12mm, met daaromheen een rand met kleine briljant geslepen diamante...
Gouden tennisarmband, 585/000, met zirconia.s, Armband gemaakt uit witgouden en geelgouden ronde zetkasten bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 4 mm. Lengte 19 cm. ca 9,9...
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 81 x B 64 cm. In goede staat.
Willem Gruyter. 1817 - 1880. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Meisje met boek. Gesigneerd op bodemplaat (Meiji). Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen theepot. Deksel niet origineel. Chips. Afmeting: 11 x 18 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.