Verguld Oosters/Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. strakke ring met in het midden een gladomzetting met een smaragd geslepen diamant, 5x6mm. Aan weerskanten van de diamant zitten er in de band 3 briljant geslepen...
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinese pompoen-vormige Yixing trekpot met tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom in oker-kleur met bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten, met rood/groen glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Strakke geelgouden armband, 750/000, vlak gewikkeld model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 25,6 gram. In zeer goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose brushwasher met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okerkleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ring met een vierkante bolle kop in het midden bezet met een vierkant geslepen smaragd geplaatst in geelgouden balkjes. Tussen de doorlopende b...
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maan-vaas/pelgrim-vaas. Met roze + oranje draak, goud + bodemmerk. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijger/bergen/zee/landschap decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelfiguren in schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 30 x D 10 cm. In goede staat.