Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese oorvaas, H 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese celadon schenkkan, H 29 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 33 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met perzikboom/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot Ø 9 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, H 21 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees verguld bronzen boeddhistisch figuur met polychromie. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 31 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met krijger in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende zwangere dames
Resultaat: 550 EUR

Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Tien antieke tegels
Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Verzamelalbum met 31 diverse munten
Resultaat: 550 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Colt revolver, L 28 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Porseleinen pop
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse porseleinen pop met lederen lichaam, glazen ogen, oorbellen, echt haar en lederen laarzen. Ongemerkt. Afmeting: 42 cm. het hoofd heeft een barst met haarlijn In redelijke staat.

Antieke Diecast tafelklok, H 27 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Diecast tafelklok met automaat. Vrouw met honden. Tongen van honden bewegen. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

Mooie Franse vitrinekast in Louis Quinze stijl met gebogen glas en vier lades. Fijnhout belijmd met verguld messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 102 x 42 cm. In goede staat.

Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.
Resultaat: 550 EUR

Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,7 cm. Beide kommen haarlijn.

18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met pioenroos/vleermuis/golf decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 7,5 x Ø 15,5 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, Ø 13 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Imari vazen, H 20 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee Imari porseleinen vazen met bronzen montuur. 19e Eeuw. Eén vaas rand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Pandora armband met goud
Resultaat: 540 EUR

Zilveren Pandora armband, 925/000, met 22 bedels. Armband voorzien van 3 volledig gouden bedels, een geelgouden veiligheid en 3 zilver met gouden bedels. Lengte 21 cm. ca 71 gram. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 500 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal ajour model met een gecontourneerde rand met parelbewerking. Voorzien van gezaagd spijlen- en kruldecor. Geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. MT.: ...

Zilveren broodmand, 1930
Resultaat: 500 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig met o.a. gezaagd spijlendecor. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.:V:1930. Voorzien van een parelrand. 30x18x9cm. ca 265 gram. In zeer goede staat

Gouden ring saffier en diamant, Lady Di
Resultaat: 500 EUR

Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een grote dubbele rozet, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe saffier en daaromheen 2 randen bezet met briljant ge...

Witgouden armband met diamant
Resultaat: 500 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met halfronde schakels met 5 schakels voorzien van een geelgouden balkje en bezet met een briljant geslepen diamant. De schakels zijn door middel van g...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met gouden voor- en achterdeksel. Het horloge heeft een wit emaille wijzerplaat met cijfers en goudkleurige wijzers. Op de metalen stofdeksel van het horloge staat een ...

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Heren portret
Resultaat: 500 EUR

Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.

Anthony Keizer, Paddestoelen
Resultaat: 500 EUR

Anthony Keizer. 1897 - 1961. Meppeler School. Paddestoelen. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 96 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.

Prachtige Franse likeurkelder
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Franse boulle likeurkelder met glazen en karaffenset. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 34 x 27 cm. In goede staat.

Antieke percussie Colt revolver, L 31 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, 1830
Resultaat: 500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...

Christiaan Huygens A'damse staartklok
Resultaat: 500 EUR

Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...

Antieke Franse pendule. 1820
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met engel en lyra. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Franse miniatuur pendule, 1820
Resultaat: 500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen empire mini-pendule met spillegang uurwerk. Roodkapje en de wolf. Eén wijzer mist. Uurwerk niet getest. Afmeting: 22 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800
Resultaat: 500 EUR

Zuid-Duitse essenhouten gefineerde Louis Seize commode met vier lades, band-intarsia + ster inleg. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 119 x 57 cm. In z...

Jaren 60 design boekenkast
Resultaat: 500 EUR

Hardhouten jaren 60 design uitneembare boekenkast met schrijfgedeelte en diverse legplanken. 187x35x290cm. In goede staat

Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.
Resultaat: 500 EUR

Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Delftse theebus, H 10,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse polychrome fayence theebus met chinoiserie decor. Met bodemmerk A.P.K. Chip deksel. Afmeting: H 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

36x Bijbelse tegels
Resultaat: 500 EUR

36 Stuks diverse antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode
Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 20 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel. Figuur in tuin decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met donkerbruin glazuur, oren en ringen. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 26 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tulpenvaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee diepe Chinese schotels Ø 18 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee diepe Chinees porseleinen schotels met paars/groen glazuur + goudrand. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,2 x Ø 18 cm. In goede staat.

Vierkant celadon vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.

Chinese penselen pot Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Heren horloge met chatelaine
Resultaat: 480 EUR

18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...

Zilveren chatelaine met naai-accessoires
Resultaat: 475 EUR

Zilveren chatelaine met rokhaak voorzien van een schaar met zilveren grepen, een hartvormig naaldkussen met zilveren rand en een gecontourneerde zilveren breischede met bandelwerk en graveerwerk. Verb...

Gouden broche met amethist, jade en diamant
Resultaat: 475 EUR

Fraaie florale geelgouden broche, 585/000, met amethist, jade en diamant. Broche met 3 amethisten geslepen als bloemen en 2 jadestenen als bladeren. In de amethistbloemen zit een witgouden zetting met...

Witgouden broche met diamant
Resultaat: 450 EUR

Elegante witgouden broche, 585/000, Art Deco. Navetvormige broche in het midden bezet met 3 grote diamanten met een oud briljant slijpsel, 1x ca 0,40ct en 2x ca 0,28ct. Naast deze diamanten, gezet in ...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 450 EUR

Brede witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 2 bolle banden met daaroverheen diagonaal een band bezet met briljant geslepen diamanten. ca 0,46 ct. Breedte ring 10 mm. ø 53. ca 8,0 gram. In goe...

Gouden rijring met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band uit rechthoekige buis, voorzien van vijf 4 pootchatons bezet met briljant geslepen diamanten, 5x0,09 ct. Breedte ring 3,2 mm. ø 56. ...

Gouden alliancering met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden alliancering, 750/000, met diamant. Ring rondom bezet met 33 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,66 ct. Breedte ring 2 mm. ø 53. ca 1,9 gram. Voorzien van gravure aan de binnenzijde va...

J. Mankes, Zelfportret
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.

Evert Moll, Haven met hooikapschuur
Resultaat: 450 EUR

Evert Moll. Haven met hooikapschuur en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955
Resultaat: 450 EUR

Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel
Resultaat: 450 EUR

Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.

2x Gietijzeren ballerina
Resultaat: 450 EUR

Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.

Koppel percussie pistolen, L 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee antieke korte percussie pistolen. Penvuur. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antieke Franse tandheugelklok, 1880
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.

18e Eeuwse Franse boulle klok
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse gesigneerde Franse boulle klok. Uurwerk Bertrand Paris. Omgebouwd naar ankergang. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse barok opzetkast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten barok opzetkast. Twee-delig. Met getorste zuilen, deur + lade. Afmeting: 182 x 68 x 37 cm. In goede staat.

Eiken vitrine opzetkast
Resultaat: 450 EUR

Duitse eikenhouten vitrine opzetkast. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 230 x 155 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bruhl designstoel
Resultaat: 450 EUR

2x Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse kussenkast, 1880
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke uitneembare Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde getorste pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 225 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Twee vergulde Fransen figuren
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 450 EUR

Groot drie-delig Delfts polychrome kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 52 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Resultaat: 450 EUR

Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met foo-honden decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén vaas randschade. Eén vaas chip. Afmeting: H 24 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.