Onduidelijk. Twee Italiaanse werken. Havengezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Paradijsvogel/floraal/goud decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.
Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.