19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwalder klok. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 34 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren uurwerken voor onderdelen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Hollands Art Deco klokkenstel. Messing, gepolijst. Ontwerp Jan Eisenloeffel. Niet gesigneerd. Circa 1920. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op bel. Afmeting: 27 - 35 cm. In geode staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met stil achtdaags-uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Duitse Schatz jaarpendule van messing. 60er-Jaren. Slingerveer defect. Afmeting: 32 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Duitse wandklokken. Schwarzwald. Afmeting: 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met slagwerk op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Elektrische dubbelzijdige koperen schoolklok uit de 60-er jaren. Afmeting: 50 x Ø 36 x 16 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.
Kleine antieke appelklok met messing uurwerk + datering 1914. Afmeting: 17 x 12,5 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse wekkers. Compositie metaal. Circa 1900. Eén klok mist wijzers, verder in goede staat. Afmeting: 39 - 41cm.
Antieke tafelklok met muilezel. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 34 x 27 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Bolkop met snijwerk. Circa 1920. Met Westminster uurwerk + drie gewichten. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse reiswekker van messing. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met florale intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse bureauklok, hout + messing met spoorweg- horloge-uurwerk. Gesigneerd op de platine House Marlborough. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sfinxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Engelse skeletklok van messing, met snek, geplaatst onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Duitse Hermle pendule. Notenhout met messing. Repetitie slagwerk op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Warmink pendule met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Junghans kopie mysterieuze pendule. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok in Louis Seize-stijl. Circa 1920. Lenzkirch 2 million 19464 Agul. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse pendule met marmer. Circa 1880. Recentelijk opnieuw gekleurd en gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 x 48 x 17 cm. In redelijk/goede staa...
Hermle tafelklok met kwartierslag op vijf gongspiralen. Westminster. Afmeting: 24 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.
Grote schellak gepolitoerde Franse mahoniehouten empire pendule met brons, bronzen plaquettes en Griekse figuren voorstelling. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: H...
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Grote aparte Friese staartklok met grote wijzerplaat + beschildering op de staart. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Duitse Schwarzwalder wandklokken, waarvan één met blikken wijzerplaat. Divers. Afmeting: 23 - 36 cm. In redelijk/goede staat.