Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse skeletklok onder stolp
Startprijs 240 EUR

Engelse skeletklok van messing, met snek, geplaatst onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Duitse Hermle pendule
Resultaat: 70 EUR

Duitse Hermle pendule. Notenhout met messing. Repetitie slagwerk op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Warmink pendule
Resultaat: 90 EUR

Hollandse wortelnoten Warmink pendule met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Warmink pendule
Resultaat: 90 EUR

Wortelnoten Warmink pendule met kwartierslag Westminster + maanstand en slagwerk op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Antieke Franse nachtlichtklok, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse nachtlichtklok. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse Cercle Tournant klok
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse Cercle Tournant bureauklok van messing. Farcot a Paris. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Junghans kopie mysterieuze pendule
Resultaat: 80 EUR

Junghans kopie mysterieuze pendule. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1915
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Jaeger LeCoultre tafelbarometer
Resultaat: 375 EUR

Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Lenzkirch tafelklok, 1920
Startprijs 220 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok in Louis Seize-stijl. Circa 1920. Lenzkirch 2 million 19464 Agul. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 350 EUR

Zeer grote antieke Franse pendule met marmer. Circa 1880. Recentelijk opnieuw gekleurd en gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 x 48 x 17 cm. In redelijk/goede staa...

Hermle tafelklok
Startprijs 70 EUR

Hermle tafelklok met kwartierslag op vijf gongspiralen. Westminster. Afmeting: 24 x 13 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Zaanse klok
Startprijs 475 EUR

Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Staande klok, H 255 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.

Franse empire pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Grote schellak gepolitoerde Franse mahoniehouten empire pendule met brons, bronzen plaquettes en Griekse figuren voorstelling. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: H...

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1920
Resultaat: 80 EUR

Grote aparte Friese staartklok met grote wijzerplaat + beschildering op de staart. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 170 cm. In goede staat.

3x Regulateur klok
Startprijs 100 EUR

Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.

Drie antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 100 EUR

Drie antieke Duitse Schwarzwalder wandklokken, waarvan één met blikken wijzerplaat. Divers. Afmeting: 23 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén ornament los er bij. Afmeting: 37 x 33 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse miniatuur pendule van marmer met Amor. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Art Deco wandklok
Resultaat: 325 EUR

Hollandse Art Deco wandklok. Architect ontwerp Willem Penaat. 1875 - 1957. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Lenzkirch pendule, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Zeldzaam Amsterdams staand horloge
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...