Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
Veertien spiegel displays, ten behoeve van sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Boek. Titel: Black Eve, Eve Noir. Collection des ides photographiques. Tekst; Bertrand Lembezat. Editions ides et calendes, Neuchatel et Paris. Klein scheurtje in hoes. Afmeting: 29 x 23 cm. In redeli...
Lot stoelbekleding. Diverse maten. 22 Stuks. Onder andere; petit point etc. + band. Diverse maten. In goede staat.
Vier delen divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Schwarzwalder beer met zalm. (2) Indonesische teakhouten dekseldoos met paradijsvogel. (3) Lederen paard. (4) Mahoniehouten standaard. Afmeting: 25 - 45...
Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Vier antieke kruisbeelden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; messing + hout. Afmeting: 47 - 58 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke brandweerhelmen. Circa 1950. Polyester met messing. Afmeting: 16 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse merklap in eikenhouten omlijsting. Afmeting: H 60 x B 57 cm. In goede staat.
Oud/antiek Droste cacao voorraadblik. Haarlem. Met voorstelling van figuren in trein. Afmeting: 40 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Russisch lakwerk ei in plated houder. Joris op de draak + heilig kruis. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands antiek. Jugendstil/Art Deco. Circa 1915 - 1920. 1x Koekjestrommel. 1x Snotneus. Ongemerkt. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse terracotta wandplaquettes met portretten. Eén gesigneerd C. van Dongen 1901. Chips omranding. Afmeting: 28 x 29 cm. In redelijke staat.
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Antiek paerdemes met houten greep voorzien van snijwerk met paarden. 32 cm. In goede staat
Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote antieke wandkapstok met gobelin. Circa 1900. Afmeting: 140 x 120 x 19 cm. In goede staat.
Groot lot Russisch + Oosters lakwerk. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.