Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.
Lot van 9 stuks antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: 7 - 16 cm. In goede staat.
Lot (8x) antiek tin. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; 18e eeuwse lepels, schaal, borden, kannen. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen wandschotel met heraliek wapen + schrift Stema Ravaneel 1670. Verso stempel. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Louis Seize kaarskandelaren. Circa 1800. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 9-lichts hanglamp. Circa 1900. Empire stijl. Elektrificatie moet nagekeken worden. Afmeting: 70 x Ø 70 cm. In goede staat.
Messing tafellamp met putti en kristalglas. 70er-Jaren. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kerkelijke penkandelaren. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Twee neogotische bronzen kaarskandelaren met ridders. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kaarskandelaren. 3x Antiek, 3x later. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote antieke kerkelijke kaarskandelaar van messing. Art Deco. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Napoleon III marmeren amfora vazen met verguld bronzen beslag. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Blikken empire stijl tafellamp met blikken kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 - 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met gekleurde mondgeblazen glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee messing Louis Seize-stijl wandlampen. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee Boheems kristallen kaarskandelaren met messing en marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 46 cm. In goede staat.
Koperen tafellamp uit de 20-er jaren. Nieuwe bedrading. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Italiaanse plated tafellamp met drie zeepaarden. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse lampenvoet van albast. Tweede helft 20e eeuw. Chips voet. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Kopergeslagen turfkist + wortelhouten spiegel met brons. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 47 x 30 cm. / 37 x 50 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen parapluhouder met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse koperen beddenpan met leeuw decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.
Antiek kopergedreven Fries bewerkte ketel op comfoor. Met landschap decor. Circa 1920. Afmeting: 41 x Ø 19 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Fries eikenhouten kerfsnede kerkelijk offerblok. 19e Eeuw. Afmeting: 22 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; 5x historische wandschotels + één spiegel met borstels. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke koperen bloembak met leeuwenkoppen en heraldiek gravering. Circa 1890. Holland. Afmeting: 23 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek koperwerk. Onder andere; parapluhouder, bloempot, schenkkan. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Lot Oosterse kopergeslagen schalen. Divers. Circa 13 stuks. Afmeting: Ø 20 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 18e eeuwse blaker met figuren decor. Koper. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Culpeppers, English physician and complete herbal. London, by Lewis and Roden MDCCCV. Met florale etsen (kruiden). Band iets beschadigd. Afmeting: 26 x 21 x 6 cm. In redelijk/goede ...
Zeldzame antieke Franse bronzen kalenderklok op zwart marmeren basement. Met uurwerk, datumaanduiding, thermometer, barometer. Functies niet getest. Gietstempel achterop. Circa 1880. Afmeting: 53 x 40...
Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 3-delige 18e eeuwse zandstenen kapel. Met beeld van vrouw staande op schildpad. In bovenstuk zijn drie engelenhoofden verwerkt. Afmeting: H 335 x B 145 x D 48 cm. In goede staat.
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...
Stel monumentale bronzen kaarskandelaren met putto. Gebruineerd en gepolijst. Met Carrara marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antiek Duits kompas/zonnewijzer. Door Johann Nepomuk Schrettegger 1769 - 1843. Augsburg. Origineel foudraal mist. Afmeting: 5,6 x 5,6 x 6 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta bokalen met ramskoppen. Chip mogelijk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Verklarend woordenboek van wetenschappelijke plantennamen door Dr. C.A. Backer. Botanica. 1936 Noordhoff en Visser & Co. Afmeting: 27,5 x 4 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Prachtige Franse boulle likeurkelder met glazen en karaffenset. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 34 x 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons/messing. Circa 1900. 1x Vergulde wandlamp. 1x Vernikkelde barometer met putti. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Twee klokken + één barometer. 20e Eeuw. (1) Messing scheepsklok met batterij functie. (2) Wandklok, Swiss made, achtdaags. (3) Barometer Sundo. Functies niet getest. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/...
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Kristallen pronkschaal met brons. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse compositie metalen wierookbrander met klauwpoten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III theestoof met koperen binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 29 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen oud Japans cloisonné. Divers. 20e Eeuw. Floraal/draken decor. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen staande lamp door Van der Straeten Georges. 1856 - 1928. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot antiek tin (5x). Circa 1900 en later. Bestaande uit: 2x Kaarskandelaar. 2x Klepkan, tweede helft 20e eeuw. 1x Schenkkan. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Groot lot divers munt/papiergeld + postkaarten. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.
Exclusieve pen "Harrods Knightsbridge Montegrappa 1912" (nr. 304/500), deels sterling zilveren pen met gouden kroon. Inclusief originele doos en papieren. In zeer goede staat.
Antieke plated Antoine Courtois tuba + koffer. Rue de Nacy Paris. Eerste helft 20e eeuw. Minimale deukjes. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zondagskoets met patent naven. Lühr Oldenburger Wagenfabrik. Circa 1900. Dichte koets met achter-instap, compleet met dissel. Lichte spoor van wormbeval. In goede staat/functioneel. Afm...
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee handspiegels (notenhout + messing) en één historisme briefopener van messing. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Drie Art Deco dienbladen gemaakt van luciferstokjes. Circa 1930. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen. Paard. Circa 1920. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Grote benen opium weegschaal + messing opium pijp met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 59 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten emmers met koperen banden + hengsels. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - 32 cm. In goede staat.
Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Drie antieke muziekinstrumenten. 1x Kinderviool, gemerkt met etiket 's Stradivarius'. 2x Mandoline met notenhout/parelmoer. Afmeting: 47 - 66 cm. In goede staat.