Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke opaline glazen olielamp. Handbeschilderd. Floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 70 EUR

Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; 18e eeuwse lepels, schaal, borden, kannen. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

Lot bloempotten (7x)
Resultaat: 60 EUR

Zeven stuks blauw geglazuurde tuinvazen, onder andere een fonteinbol. Eind 20e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.

Didgeridoo
Resultaat: 60 EUR

Oude didgeridoo. Bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke brandweerhelmen, 1950
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke brandweerhelmen. Circa 1950. Polyester met messing. Afmeting: 16 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Struisvogel ei onder stolp
Resultaat: 60 EUR

Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Messing lampenvoet
Resultaat: 60 EUR

Grote messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Resultaat: 60 EUR

Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen hanglamp met gekleurde mondgeblazen glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 47 cm. In redelijk/goede staat.

Zes oude/antieke kaarskandelaren
Resultaat: 60 EUR

Zes oude/antieke kaarskandelaren. 3x Antiek, 3x later. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (7x)
Resultaat: 60 EUR

Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Theekist met parelmoer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Deense telefoon
Resultaat: 60 EUR

Deense 50er-jaren telefoon met bakeliet. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee messing scheepslampen
Resultaat: 60 EUR

Twee messing scheepslampen. 20e Eeuw. Geëlektrificeerd. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Antieke kapstok met tegels
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Resultaat: 60 EUR

Tibetaanse sieradenkist bekleed met leder. Draak/feniks/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Drie bronzen sluitgewichten
Resultaat: 60 EUR

Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Antieke kolenkit, 1900
Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke eikenhouten kolenkit met messing beslag en snijwerk (hert). Circa 1900. Afmeting: 47 x 45 x 37 cm. In goede staat.

Vier antieke dien/onderzet bladen
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.

Kerkelijke kaarskandelaar, H 57 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke kerkelijke kaarskandelaar van messing. Art Deco. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Franse kaarskandelaar, H 37 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; beddenpan, haardset, kandelaren et cetera. Afmeting: 13 - 115 cm. In goede staat.

Inktset, 1930
Resultaat: 50 EUR

Art Deco kopergeslagen inkthouder met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 16 x 29 x 22 cm. In goede staat.