Kopergeslagen turfkist + wortelhouten spiegel met brons. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 47 x 30 cm. / 37 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse koperen beddenpan met leeuw decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.
Antiek kopergedreven Fries bewerkte ketel op comfoor. Met landschap decor. Circa 1920. Afmeting: 41 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; 5x historische wandschotels + één spiegel met borstels. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke koperen bloembak met leeuwenkoppen en heraldiek gravering. Circa 1890. Holland. Afmeting: 23 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Lot Oosterse kopergeslagen schalen. Divers. Circa 13 stuks. Afmeting: Ø 20 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 18e eeuwse blaker met figuren decor. Koper. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse bronzen kalenderklok op zwart marmeren basement. Met uurwerk, datumaanduiding, thermometer, barometer. Functies niet getest. Gietstempel achterop. Circa 1880. Afmeting: 53 x 40...
Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 3-delige 18e eeuwse zandstenen kapel. Met beeld van vrouw staande op schildpad. In bovenstuk zijn drie engelenhoofden verwerkt. Afmeting: H 335 x B 145 x D 48 cm. In goede staat.
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...
Stel monumentale bronzen kaarskandelaren met putto. Gebruineerd en gepolijst. Met Carrara marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antiek Duits kompas/zonnewijzer. Door Johann Nepomuk Schrettegger 1769 - 1843. Augsburg. Origineel foudraal mist. Afmeting: 5,6 x 5,6 x 6 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta bokalen met ramskoppen. Chip mogelijk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons/messing. Circa 1900. 1x Vergulde wandlamp. 1x Vernikkelde barometer met putti. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Kristallen pronkschaal met brons. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 26 cm. In goede staat.