Grote antieke petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Onyx met messing. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Drie oude plated Dupont Paris aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glas en messing. Circa 1900. Afmeting: H 50 - 55 cm. In goede staat.
Antiek paerdemes met houten greep voorzien van snijwerk met paarden. 32 cm. In goede staat
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen reservisten bierpul. Eissenbahn regiment No. 2 Berlin-Schöneberg 1905-1906. Geen bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek brons. Divers. Onder andere; Oosterse houders, olielampen. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Antiek Zeeuws paardenmes in lederen schede. Palmhout gesneden met wapen van Zeeland et cetera. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.
Groot lot divers munt/papiergeld + postkaarten. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlampen. Circa 1910. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Lot stoelbekleding. Diverse maten. 22 Stuks. Onder andere; petit point etc. + band. Diverse maten. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf antieke tinnen lepels. Gestempeld. Afmeting: 56 x 22 x 4 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen. 1x Wortelnoten + 2x mahonie. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.
Twee kleine 19e eeuwse tinnen misdienaar schenkkannen. Met letter gegraveerd. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Vier delen divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Schwarzwalder beer met zalm. (2) Indonesische teakhouten dekseldoos met paradijsvogel. (3) Lederen paard. (4) Mahoniehouten standaard. Afmeting: 25 - 45...
Koperen tafellamp uit de 20-er jaren. Nieuwe bedrading. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 6 stuks bodemvondsten Luristan. Onder andere; bronzen ring, bronzen gewicht. Circa 500 - 1000 voor christus. 1x Natuursteen gegraveerd, 1x natuurstenen hanger. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede sta...
Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee Chinese notenhouten gesneden opengewerkte houders met schroefdraad. Ei-vorm. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Drie tuinbeelden (1) Meisje op klompen. (2) Bartje + console. (3) Vrouw met gewaad/kleed. 20e Eeuw. Afmeting: 75 - 93 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Aker, haardset, doofpot en dekseldoos. Afmeting: 13 - 75 cm. In goede staat.
Drie antieke muziekinstrumenten. 1x Kinderviool, gemerkt met etiket 's Stradivarius'. 2x Mandoline met notenhout/parelmoer. Afmeting: 47 - 66 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met intarsia en porseleinen flacons. Twee stoppen missen, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 24 x 11 cm.
Twee vroeg 19e eeuwse theekisten van mahoniehout. Eén keer fineerschade + los fineer erbij. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse terracotta bewerkte kachel/oven tegels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Lot van twaalf pijlpunten Luristan. Bodemvondst. Circa 500 - 1000 voor christus. Bestaande uit 8x brons + 4x stenen pijlpunten. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel + grape. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 15 - Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke gebloemde opaline glazen petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: H 43 cm. en een Antieke Jugendstil opaline glazen petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten emmers met koperen banden + hengsels. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - 32 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Culpeppers, English physician and complete herbal. London, by Lewis and Roden MDCCCV. Met florale etsen (kruiden). Band iets beschadigd. Afmeting: 26 x 21 x 6 cm. In redelijk/goede ...
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Russisch lakwerk ei in plated houder. Joris op de draak + heilig kruis. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vintage lederen Dolce en Gabbana tas met metalen/chroom beslag. Afmeting: 20 x 36 x 18 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse Venetiaanse Murano glazen hanglamp. Vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x Ø 42 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee handspiegels (notenhout + messing) en één historisme briefopener van messing. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse merklap in eikenhouten omlijsting. Afmeting: H 60 x B 57 cm. In goede staat.