Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel met bruin leder. Empire-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Oude wit-geschilderde houten piedestal met marmeren blad en floraal/parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagieretafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 134 x 36 x 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten plantentafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke bobbing plantentafel van beukenhout, in notenkleur gebeitst. Circa 1920. Afmeting: H 91 x Ø 36 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Twee wortelnoten salontafels met queen Anne poten. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 - 123 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.
Grote Chinese salontafel van hardhout, met marmer en parelmoer inleg op blad. Enkele beschadiging. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 111 cm. In redelijk/goede staat.
Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Eikenhoten tafel ca 1920 met gebogen poten en onderlinge kruisverbinding. Queen an stijl in goede staat 74x110x65 cm.
Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse notenhouten Louis Seize secretaire met opstand, band intarsia, vaas inleg, bloemen et cetera. Met bronzen beslag. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeti...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Schrijfbureau met opzet. Circa 1920. Massief eiken. Onderstuk met twee deuren en drie lades. Bovendeuren met snijwerk. Afmeting: 147 x 133 x 64 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel, verguld, met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 51 x 90 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.