Notenhouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Massief eiken linnenkast. Circa 1800. Twee-deurs, met binnenin vier vaste legplanken met in de koplijs een tekst en datum geschilderd. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goede staat.
Massief eiken barok kast. Hamburg. Circa 1780. Geheel uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 222 x D 68 cm. In goede staat.
Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.
Groot wit geschilderd wijnrek van smeedijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 148 x 56 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met geschulpt blad en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 54 x 94 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten commode met snijwerk, volle zuilen en vijf lades. Circa 1880. Afmeting: 88 x 117 x 51 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met uitgestoken panelen. Afmeting: H 252 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten kaptafel met kantelbare spiegel. 19e Eeuw. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 125 x 90 x 45 cm.
19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.
Empire commode. Notenhouten/fineer. Circa 1800. Met intarsia van verschillende houtsoorten. Afmeting: 83 x 116 x 61 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.