19e Eeuwse notenhouten Willen III speeltafel. Afmeting: 73 x 70 x 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.
Antiek theekastje van eikenhout met geëtst glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 40 x 85 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten mini-tafelset met marquetterie inleg op bladen. Circa 1900. Afmeting: 37 - 57 cm. In goede staat.
Eikenhoten tafel ca 1920 met gebogen poten en onderlinge kruisverbinding. Queen an stijl in goede staat 74x110x65 cm.
Engelse mahoniehouten kaptafel met kantelbare spiegel. 19e Eeuw. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 125 x 90 x 45 cm.
Eikenhouten houtgepinde side table met twee lades. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Eiken uittrekbare tafel met opgedraaide poten. Circa 1880. Afmeting: H 75 x L 125 x B 113 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met driespant poot. Afmeting: H 71 x Ø 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 74 x 86 x 43 cm. / 74 x 86 x 86 cm. In goede staat.
Hollandse gepolychromeerde bank met annotatie 1764. Afmeting: 45 x 88 x 29 cm. In goede staat.
Oude spiegel met antieke kroon. 20e Eeuw. Afmeting: H 105 x B 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel, verguld, met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Biederrneier ronde eettafel. 19e Eeuw. Massief mahonie. Afmeting: H 72 x Ø 100 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten commode met klauwpoten. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 60 x 62 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkastje met jalouziedeur. Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme tafel in renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken opengewerkte salontafel met lotusbloemen, kikkers, vissen, floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 123 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met volle Korinthische zuilen + opzet. Circa 1880. Afmeting: H 124 x B 75 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel met gecontourneerde opstaande omranding. Circa 1920. Afmeting: H 59 x Ø 61 cm. In goede staat.