Notenhouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Neogotische eikenhouten kist met ijzeren beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 116 x 49 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.
Metalen fournituren ladenkast. Industrieel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.