18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met driespant poot. Afmeting: H 71 x Ø 65 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse biedermeier naaitafel met vierspant poot, in oude bierverf. Afmeting: 80 x 50 x 82 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.
Twee aparte design fautuils, gemaakt in Finland door ontwerper Jouke Järvisalo genaamd Mondi soft chair.. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Kunststoffen stoel van Ron Arad. Moroso Albert Victoria. Fauteuil in beige. Behoeft reiniging. Verder in goede staat. Afmeting: 68 x 71 x 64 cm.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.