19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Twee delig. Louis Quinze. Circa 1760. Dubbel gebogen, mooi binnenleven en bronzen beslag. Afmeting: 115 x 60 x 136 cm. In goede staat.
Kapitale notenhouten Duitse Ulmer neo renaissance kast. Historisme. Twee deuren, vier lades, getorste zuilen. Met intarsia + opzet. Circa 1880. Afmeting: 186 x 128 x 56 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Empire. Circa 1820. Gerestaureerd. Sloten zijn vervangen door knoppen. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm. In goede staat.
2x Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten whisky armleunstoel met leeuwenkoppen. Wisky komt uit leeuwenkop reservoir onder stoel. Afmeting: 134 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Houtgestoken schildersezel van mahoniehout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gebogen barok commode met gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 76 x 88 x 52 cm. In goede staat.
Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse houtgepinde eiken kast met lade, deur en origineel slot. Barok. Afmeting: 82 x 76 x 49 cm. In goede staat.
Noord-Duits mahoniehouten biedermeier secretaire met zadeldak en mooi binnenleven. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 170 x 105 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee geschuurde lederen armleunstoelen. Showroom modellen. In nieuwstaat. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.
Grote Noord-Duitse eikenhouten zadeldakkist met sledepoten + origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 87 x 157 x 70 cm. In goede staat.
Twee Hollandse mahoniehouten stoelen met klauwpoten. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 101 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eethoek van mahonie met vier stoelen. 19e Eeuw. Geschulpt blad, spinnekop tafel. Afmeting: 76 x 138 x 106 cm. / 90 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse halbank met klepdeksel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 103 x 103 x 58 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten mini-tafelset met marquetterie inleg op bladen. Circa 1900. Afmeting: 37 - 57 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1880. Afmeting: 74 x 90 x 116 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen commode met vier lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 60 x 86 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel met gecontourneerde opstaande omranding. Circa 1920. Afmeting: H 59 x Ø 61 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
Wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 51 x 90 cm. In goede staat.
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.