Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met geschulpt blad en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 54 x 94 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten kaptafel met kantelbare spiegel. 19e Eeuw. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 125 x 90 x 45 cm.
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Eikenhouten salon tafel met etage. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 51 x Ø 80 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse vitrine opzetkast met vier lades, zijdeuren en Queen Anne poten. Afmeting: 208 x 112 x 37 cm. In goede staat.
Metalen fournituren ladenkast. Industrieel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Eiken uittrekbare tafel met opgedraaide poten. Circa 1880. Afmeting: H 75 x L 125 x B 113 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Hardhouten jaren 60 design uitneembare boekenkast met schrijfgedeelte en diverse legplanken. 187x35x290cm. In goede staat
Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...
Hollandse eikenhouten empire 4-laden commode met volle geëboniseerde zuilen en messing kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloementafel van hout. Gepolychromeerd, groen/goud. Circa 1910. Afmeting: 85 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Drie lederen stoelen met chroom. Vintage. Waarschijnlijk Gispen. Afmeting: 83 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten commode met klauwpoten. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 60 x 62 x 39 cm. In redelijk/goede staat.