Metalen fournituren ladenkast. Industrieel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse vitrine opzetkast met vier lades, zijdeuren en Queen Anne poten. Afmeting: 208 x 112 x 37 cm. In goede staat.
Eikenhouten salon tafel met etage. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 51 x Ø 80 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten kaptafel met kantelbare spiegel. 19e Eeuw. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 125 x 90 x 45 cm.
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met geschulpt blad en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 54 x 94 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 51 x 90 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel met gecontourneerde opstaande omranding. Circa 1920. Afmeting: H 59 x Ø 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen commode met vier lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 60 x 86 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1880. Afmeting: 74 x 90 x 116 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten mini-tafelset met marquetterie inleg op bladen. Circa 1900. Afmeting: 37 - 57 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse halbank met klepdeksel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 103 x 103 x 58 cm. In goede staat.
Antieke eethoek van mahonie met vier stoelen. 19e Eeuw. Geschulpt blad, spinnekop tafel. Afmeting: 76 x 138 x 106 cm. / 90 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Twee Hollandse mahoniehouten stoelen met klauwpoten. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 101 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Grote Noord-Duitse eikenhouten zadeldakkist met sledepoten + origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 87 x 157 x 70 cm. In goede staat.
Twee geschuurde lederen armleunstoelen. Showroom modellen. In nieuwstaat. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.
Noord-Duits mahoniehouten biedermeier secretaire met zadeldak en mooi binnenleven. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 170 x 105 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse houtgepinde eiken kast met lade, deur en origineel slot. Barok. Afmeting: 82 x 76 x 49 cm. In goede staat.