Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met vrouw in tuin/hoorn des overvloeds decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Antiek vijf-delig Delfts kaststel
Startprijs 200 EUR

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.

Twee Franse figuren, H 39 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...

Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.)
Startprijs 225 EUR

Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot tegels (25 st.), Bloempot
Startprijs 225 EUR

Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Friese schotel met spreuk Ø 34 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Luiheid is hongers moeder en van dienerij een broeder'. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Meissen vazen
Startprijs 250 EUR

Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Twee antieke borden
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Lot antieke blloempot tegels (30x)
Startprijs 275 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee porseleinen vazen in Sevres-stijl. Figuren/goud decor met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee antieke Meissen schalen Ø 27 - 29 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.

Duits Meissen deelservies
Startprijs 350 EUR

Duits Meissen porseleinen deelservies. Tweede helft 20e eeuw. Decor met blauwe bloemen. Bestaande uit: theekan (deksel binnenrand restauratie), suikerpot (goed), 2x kop en schotels (goed), dekseldoos ...

Lot 17e eeuwse tegels (15 St.)
Startprijs 400 EUR

Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau, Driemaster
Startprijs 400 EUR

Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.
Startprijs 400 EUR

Fraai 18e - 19e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 400 EUR

Vijf-delig 18e - 19e eeuws Delfts polychrome kaststel. Gemerkt De Klaauw. Floraal/papegaai decor. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.

Lot 17e eeuwse Hollandse tegels (7 st.)
Startprijs 500 EUR

Zeven stuks 17e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloemen decor. Maker van Oort Amsterdam. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel
Startprijs 600 EUR

Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen tablet
Resultaat: 25 EUR

Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.

Twee delen Duits aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2x Porseleinen honden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Antiek tête à tête theeservies
Resultaat: 30 EUR

Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Twee Engelse vazen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Porseleinen pronk/fruitschaal
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.

Twee porseleinen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken vaas met salamander, H 25 cm.
Resultaat: 40 EUR

Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek 2-pas tegeltableau
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Villeroy en Boch kaststel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.

Zes antieke tegels
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke caché pot, 1920
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Lot beeldjes (9 st.)
Resultaat: 50 EUR

Negen Duitse porseleinen figuren. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Kop + schotel met zilver-overlay
Resultaat: 50 EUR

Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Twee majolica bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Twee majolica bloempotten. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Mettlach Bonn, Franz Ant Mehlen, haarlijn. (2) Ongemerkt, bakfout. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Schenkkan met tinnen deksel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta geglazuurde schenkkan met tinnen deksel. Wild decor. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Vijf Franse kop + schotels
Resultaat: 50 EUR

Vijf Franse porseleinen kop en schotels. Met bodemmerk. Figuren/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7- Ø 16 cm. In goede staat.

Twee delen plateel
Resultaat: 50 EUR

bord gelijmd

Doos met tegels (18 st.)
Resultaat: 50 EUR

Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

Zes zeldzame antieke Société Céramique Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Beatrix, met goudrand. Circa 1890. Afmeting: 8,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch bloempot, 1900
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Duitse keramieken bloempot. Circa 1900. Landschap/figuren/druivenranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

Twee wijwater houders
Resultaat: 50 EUR

Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke wandborden
Resultaat: 50 EUR

Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel, 1910
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Engels whiskyvat met kraan
Resultaat: 60 EUR

Antiek Engels whiskyvat met bronzen kraan. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Duitse dekselvaas, H 35 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Thüringen porseleinen figurengroep
Resultaat: 60 EUR

Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Vier-delig Bavaria mokkaservies
Resultaat: 60 EUR

Vier-delig Duits Bavaria Waldershof porseleinen mokkaset. Bestaande uit dienblad + drie mokka kopjes. Figuren/goud reliëf decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.

Zes delen oud aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Zes delen oud aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mobach dekselschaal, Mobach flesvaas, Mobach schaal, kruid de Walsberg, Mobach knobbelvaas, Mobach zoutnap. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Antiek Zwiebelmuster servies, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits Zwiebelmuster servies. Gemerkt met twee zwaarden en H. Circa 1900. Bestaande uit: kop en schotels, theekan, kom, suikerpot, twee borden + onderzetters. Minimale beschadiging mogelijk. Afm...

Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.

Antieke Sitzendorf inktpot
Resultaat: 70 EUR

Antiek porseleinen Duitse Sitzendorf inktpot met drie putti's en rozen decor. Deksel mist. Circa 1920. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. (1) Meissen dekselvaas met Chinees decor, tweede helft 20e eeuw, haarlijn hals. (2) Dresden aap, beschadigd. (3) Gerold Bavaria figurengroep met vogelkooi, goed. ...

Twee antieke vazen, H 21 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke fayence polychrome knobbelvazen met floraal decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.

Twee majolica bloempotten, 1910
Resultaat: 80 EUR

Twee majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Queen Anne pot, W.F. Needham. (2) Alleen genummerd. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.

Groot Tsjechisch eetservies
Resultaat: 80 EUR

Uitgebreid Tsjechisch porseleinen eetservies. Bestaande uit; soepborden, ontbijtborden, dinerborden, vijf dekselterrines, schalen, saucieres. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede sta...

Art Deco Porceleyne Fles vaas
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame Hollandse Art Deco Porceleyne Fles vaas, met iriserend glazuur. Circa 1930. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot Delfts, divers (8x)
Resultaat: 90 EUR

Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek porseleinen damesbuste, H 26 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek porseleinen damesbuste. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: bloempot, vaas + houder. Floraal/goud decor. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.

Twee delen plateel
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke platelen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1910. Holland. Schilder AL + ? (onduidelijk). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse Marcolini schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse porseleinen Marcolini schotel. Floraal decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

18e Eeuws kruis met wijwaterbak
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Delfts polychorme Heilig kruis met wijwaterbak. Twee breuken. Afmeting: 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Royal Dux spiegel, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen spiegel. Jugendstil. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke mangaan tegels (15 x)
Resultaat: 100 EUR

Vijftien stuks antieke Hollandse mangaan-kleurige tegels met bloemvaas decor. Circa 1900. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Porceleyne Fles vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Delftse fayence Porceleyne Fles vaas met platbodem decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Diverse antieke tegels
Resultaat: 110 EUR

Groot lot diverse antieke tegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse lampenvoet, H 43 cm.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur, chinoiserie/landschap/herten decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Antieke beeldengroep, 1920
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Tsjechische keramieken beeldengroep. Herder met schapen. Bodemmerk. Circa 1920. Afmeting: 36 x 48 x 18 cm. In goede staat.

Drie delen Delfts fayence
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 18e eeuws Delfts fayence. (1) Boterpot, beschadigd. (2) Delfts vergiet, gelijmd. (3) Onderschotel vergiet, goed. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels in lijst (13 st.)
Resultaat: 110 EUR

Dertien stuks Hollandse ingelijste tegels. Bloemen, vogels, schepen decor. 18e - 19e - 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Engels lampetstel, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels lampetstel. Circa 1920. Brownfield & Sons. Olympus, met pauw decor. Afmeting: 35 x Ø 37 cm. In goede staat.

Delftse APK schotel Ø 22,2 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Vijf antieke Petrus Regout kastkommen, 1880
Resultaat: 120 EUR

Vijf antieke Maastrichtse Petrus Regout kastkommen. Decor Fancy. Circa 1880. Afmeting: H 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Porseleinen figuren (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier (Duitse) porseleinen figurengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Bodemmerken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijke staat.

Grote majolica jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Grote majolica jardiniere. Historisme stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 55 x 20 cm. In goede staat.

3-Delige antieke majolica vazenset
Resultaat: 150 EUR

Drie-delige antieke Duitse majolica vazenset met dansende figuren/guirlandes decor. Gemerkt Eichwald. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 32 x 15 cm. / H 37 x Ø 12,5 cm. In zeer goede staat.

Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Drie-delig Delfts kaststel
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Willem + Mary? Enkele beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.

Keramieken hocker, Liggende kameel
Resultaat: 150 EUR

Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles
Resultaat: 160 EUR

Antieke Porseleyne Fles fayence wandplaquette. 1914. Schilder H. v.d. Linden. Naar een schilderij van B.J. Blommers. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In goede staat.

Lot mangaan tegels (18 st.)
Resultaat: 160 EUR

Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (18 st.)
Resultaat: 170 EUR

Lot van 18 stuks Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Plaquette met bijbelse voorstelling
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence wandplaquette met bijbelse voorstelling. Genesis 18. V.2.3 Verso R. Afmeting: 34 x 28 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Delftse rozensteker
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse fayence rozensteker. Gemerkt APK. Deksel beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 26 x 26 x 11 cm.

Mangaan tegels (18 st.)
Resultaat: 190 EUR

Lot van 18 stuks Hollandse 18e + 19e eeuwse mangaan-kleurige landschaps tegels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 41 cm.
Resultaat: 200 EUR

Delftse polychrome fayence knobbelvaas. Te gebruiken als lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

30x Landschaps-tegels in cirkel
Resultaat: 200 EUR

Dertig stuks landschaps-tegels in cirkel. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.