Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
Dertig diverse 19e eeuwse wandtegels. Onder andere; mangaan, floraal, blauw/wit et cetera. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 60 stuks Hollandse witte wandtegels, zogenaamde witjes. Enkele minimale beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke porseleinen figuren. Tsjechië. Circa 1900. Onduidelijk gestempeld. Mogelijk Royal Dux. Herder + herderin. Twee oudere restauraties armen. Afmeting: H 48 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Circa 80 stuks diverse antieke witte wandtegels (witjes). Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigd. In redelijk/goede staat.
Porseleinen Meissen theepot met chinoiserie decor. Merkteken op handgreep. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Lot van 28 stuks bloempot tegels, mangaan kleurig. 19e Eeuw. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kaarskandelaren. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome Fayence figuren. Gemerkt APK. (1) Herder met lam. (2) Man met viool, stukje strijkstok mist. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome 6-pas tegeltableau's. Eén gemerkt 'De Distel'. Circa 1900. Landschappen met molens. Enkele tegels beschadigd. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In redelijke staat.
Lot van 28 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige landschapstegels. Afmeting: 13 x 13cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau met platbodem decor. Beschadigd. Afmeting: H 49 x B 26 cm. In matige staat.
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence schoentjes. Klompen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 40 stuks blauw-witte griemel tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.
Gesigneerde antieke porseleinen plaquette. Amor + Psyche. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Laatste avondmaal. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.