Twee antieke fayence polychrome knobbelvazen met floraal decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. (1) Meissen dekselvaas met Chinees decor, tweede helft 20e eeuw, haarlijn hals. (2) Dresden aap, beschadigd. (3) Gerold Bavaria figurengroep met vogelkooi, goed. ...
Antiek porseleinen Duitse Sitzendorf inktpot met drie putti's en rozen decor. Deksel mist. Circa 1920. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Zwiebelmuster servies. Gemerkt met twee zwaarden en H. Circa 1900. Bestaande uit: kop en schotels, theekan, kom, suikerpot, twee borden + onderzetters. Minimale beschadiging mogelijk. Afm...
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zes delen oud aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mobach dekselschaal, Mobach flesvaas, Mobach schaal, kruid de Walsberg, Mobach knobbelvaas, Mobach zoutnap. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Vier-delig Duits Bavaria Waldershof porseleinen mokkaset. Bestaande uit dienblad + drie mokka kopjes. Figuren/goud reliëf decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.
Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek Engels whiskyvat met bronzen kraan. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken bloempot. Circa 1900. Landschap/figuren/druivenranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zes zeldzame antieke Société Céramique Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Beatrix, met goudrand. Circa 1890. Afmeting: 8,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf Franse porseleinen kop en schotels. Met bodemmerk. Figuren/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7- Ø 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta geglazuurde schenkkan met tinnen deksel. Wild decor. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee majolica bloempotten. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Mettlach Bonn, Franz Ant Mehlen, haarlijn. (2) Ongemerkt, bakfout. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Negen Duitse porseleinen figuren. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.